Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, hogy mi legyen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi legyen, hogy a barátom miért mond ilyeneket Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van barátom és mindig azt mondja, hogy így vagyok tökéletes, stb...

Én amúgy magamnak nem tetszem

De mindenki szerint hülye vagyok és jól nézek ki

Barátom is azt mondja


Nem nagyon szoktam enni

Melegben, amúgy sem szoktam annyira


De az a lényeg, hogy a barátom mindig mondja, hogy egyek- igyak rendesen, stb...


Ez még aranyos is lenne, hogy aggódik miattam

De aztán benyög egy olyat, hogy így nem fogok neki kelleni, mert majd lefogyok

Meg ilyenek... (de amúgy genetikából adódóan le sem tudnék annyira fogyni, de mindegy)


jún. 22. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelnék, hogy így próbál picit motiválni arra, hogy normálisan étkezz.
jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így akar rávenni, hogy figyelj magadra.

Mondjuk egy önbizalom hiányos lánynál nem biztos, hogy ez a szerencsés módszer.

jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
62%
Mi ménkűnek feszegeted a határaidat? Mért kell elbäszni, ami jó? Egyél normálisan, ha nem akarsz valami jóképű bélrendszeri, autoimmun, hormonális, vagy nőgyógyászati gebaszal szembenézni.
jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!