Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most csak a hugom jön be neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak a hugom jön be neki?

Figyelt kérdés
Van egy 19 éves velem egykorú srác. A hugommal aki 16 lesz kezdett ossze jarogatni. Mind kettőnket régebről ismer már. Hugomal szokott jönni szokott nálunk lenni. Hugommal aludt egyszer mert részeg volt es nem tudott volna kocsival haza menni. Közben oda jön hozzam vicceskedik meg fogja a kezem miközben hülyés kedünk. Tekintetével a lelkembe tud hatolni úgy érzem. Bele fekszik az ágyamba h ki próbálja. Puszikat dobálgat nekem. És mellesleg hugom még májusban azt mondta én jöjjek össze vele.
ma 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebből sok minden nem derül ki, lehet csak ilyen a személyisége, hogy mindenkivel jó fej és közvetlen.

Esetleg mindkettőtöket ágyba akarja vinni… 🤷‍♀️

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján én arra tippelek, hogy mindegy csak lyuk legyen.

De az, hogy május óta nem tudja eldönteni kitől mit szeretne nekem az fura.

ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kèt kapura játszanna?
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom mindkettőtök szimpi neki. Az már más kérdés, hogy mi(ke)t akar tenni.
ma 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!