Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy a 12 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a 12 éves húgom pasizik?

Figyelt kérdés
Nekem elmondta, viszont az anyukánknak nem meri. A fiú 14 éves. Szerintetek elmondjam a szüleimnek? Kicsit félek, hogy a fiú többet akar...
2021. jan. 7. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképp se a húgod háta mögöd mondd el anyukádnak, annak te sem örülnél fordított helyzetben. Beszélj a húgoddal, próbáld rávenni, hogy magától mondja el, nyugtasd meg és (ha úgy könnyebb neki) legyél ott mellette, amikor elmondja az anyukátoknak.


És igen, szerintem a szüleiteknek mindenképpen tudnia kellene ezt. Ilyen fiatalkorban az a 2 év is nagyon sokat számít szerintem, és nem árt, ha tudja anyukád is.


19L

2021. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálok beszélni vele, csak nem hiszem, hogy hallgatni fog rám. Hiszen állítása szerint ő ,,élete szerelme”
2021. jan. 7. 16:06
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális.
2021. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha ő ,,élete szerelme”, akkor pláne illene elmondania az anyukátoknak. :D
2021. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Azért attól is függ hogy a pasizás alatt mit értesz. Én a helyedben beszélgetnék vele róla, azt tanácsolnám hogy az anyjával is beszélhet ilyenekről.

De nem lehet hogy csak barátkoznak?😅

2021. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát a pasizás egy 12 évesnél sokmindent jelenthet. Lehet hogy csak kézenfogva sétálnak és talán kipróbálták a szájrapuszit. Azmég talán elmegy, ha a szüleidnek okés, de semmiképp ne tartsa titokban. Ha makacs és nem akarja elmondani a szüleiteknel, akkor sajnos neked kell lenni a gonosz besúgó tesónak, mert egy 14éves fiú azért már kezdeményezhet olyan dolgokat, ami egy 12 évesnek nem való. Ez főleg akkor baj, ha a szüleitek nem vették elég komolyan a felvilágosítást, mert sok kislány már mezeszel 12 évesen. Nagyobb baj is lehet belőle.
2021. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is az érdekel, hogy mit jelent az, hogy pasizás? Nem lehet, hogy csak abból áll, hogy beszélgetnek és kezén fogva járnak.

Régen még 7.-ben nálunk is jártak páran. Még 5.-ben is. Ez a "járás" annyiból állt, hogy beszélgettek egymással esetleg elmentek valahova együtt(pl. fagyizni)és ennyi. Maximum megfogták egymás kezét.


Sok mindent jelenthet az, hogy "járnak"

2021. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szűz még?
2021. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát nekem azt mondta, hogy szoktak csókolózni. Ezt nem tudom, hogy szájra puszira, vagy rendes nyelves csókra gondolt. De az anyukánk meg nagyon szigorú, ezt ő is tudja, ezért nem akarja elmondani. Viszont szerencsére vagyok olyan jóba a húgommal, hogy szólna ha valami nem okés a fiúval és többet akar. Sajnos màr nem ez az elso pasija. Elöfordult,

hogy megkèrdezte tölem, higy mit csinàljon ha tapizza a fiú. Ès nekem is csak akkor engedtèk a szüleim, hogy legyen baràtom amikor 14 voltam. A legjobb baratnöm a húgom ès nem szeretném elàrulni.

2021. jan. 7. 21:08
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor annyira nem szigorú, ha 14 évesen engedi. :D

Úgy tényleg ne mond el, hogy a hugod háta mögött, úgy csak a bizalmát teszed tönkre feléd.

2021. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!