Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy a 12 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a 12 éves húgom pasizik?

Figyelt kérdés
Nekem elmondta, viszont az anyukánknak nem meri. A fiú 14 éves. Szerintetek elmondjam a szüleimnek? Kicsit félek, hogy a fiú többet akar...
2021. jan. 7. 15:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Inkább minthogy csajozzon
2021. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem illik, másrészt ha elmondanád neki, akkor valószínűleg eltíltaná, amivel csak annyit értek el, hogy titokban fogja csinálni, és még neked se mondja el. (Szerintem meg fogja találni a módját, hogy találkozzon vele, bármilyen tiltás ellenére.) Ezt pedig te sem akarhatod.


Szerintem ha arról van szó, hogy max szájrapuszi, meg kézenfogás, stb. Akkor okés, de ha már #8 kérdése felmerül, akkor gondok vannak.

2021. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem normális! Én 16 éves fiú vagyok és még egy lány kezét sem fogtam meg. (hetero vagyok)


Hihetetlen hogy már a 10-12 éves pitsák vágynak a fszra.. (és ne mond itt nekem hogy ez csak szerelem stb. Abból szex is lesz meg csók)

2021. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos màr nem ez az elso pasija.


Jézusom!!

2021. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
72%

13-as

Általában az örökszűz srácok mondják ezt. Kezdj valamit az életeddel

2021. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

"Én 16 éves fiú vagyok és még egy lány kezét sem fogtam meg."

Komolyan még sose fogtad meg egy lány kezét? Ez nem normális...


Lehet ez csak az én fura felfogásom de nekem ez durvábban hangzik mint, hogy egy 12 évesnek van egy barátja. (persze úgy, hogy szájon pusziláson tovább nem mennek)

2021. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
5%
Én barátnőm is ennyi évesen kezdte de szerencsére hallgattott ránk és 4 éve szakitottak azzal a b@rommal
2021. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
63%

Jó jó,figyelj későbn az a 2 év nem fog számitani

Meg amugy sem olyan sok az

Inkább minthogy 8 éves legyen és egy 18 éves barátja nem?

2021. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A húhommal megbeszèltük, higy beavatjuk anyàt ès szerencsère azt is megtudtam, hogy csak szàjrapusziról volt szó. Szóval a ,,hatalmas problèmàm” megoldódott köszi mindenkinek a tanàcsot!❤️
2021. jan. 8. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!