Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan bocsássak meg magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NevermindTwT kérdése:

Hogyan bocsássak meg magamnak ezek után? Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Elrontottam a kapcsolatot, teljes mértékben az én hibám volt. Csúnyán bántam vele, sokszor kaptam esélyt de nem sikerült megváltoznom. Mikor meg rájöttem, hogy vége, későn bántam meg őszintén a tetteim. Nagyon fáj, hogy egy olyan embert veszítettem el a saját hibámból,aki velem mindig normális volt. Nagyon nehezen viselem a helyzetet, enni, aludni alig tudok állandóan gyomorgöcsöm van. Nem tudom elképzelni hogy mást tudjak szeretni majd a jövőben.

Hozzáteszem eléggé stresszes, magányos életem van.

17/L



tegnap 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Idővel elmúlik, jönni fog más.

Ez volt a tanulópénz.

tegnap 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
tegnap 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Majd beleszeretsz egy rosszfiúba, aztán majd móresre tanít, megérdemled.
tegnap 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet. Valószínűleg megérdemlem, hogy szenvedek, az élet más területein is.
tegnap 17:42
 5/8 anonim válasza:
85%
Szerintem még próbáld kiengesztelni, írd le neki ezeket, kérj tőle még bocsánatot, hátha. Ha pedig nem, akkor pedig most megtanultad a leckét, és tudom, hogy klisé, de hidd el, rengeteg fiú lesz még, akinek tetszeni fogsz. És lehet, hogy most még azt hiszed, hogy te nem tudnál többé mást szeretni, és ez teljesen normális ebben a helyzetben, de szinte biztosra állítom, hogy lesz még olyan srác, aki tetszeni fog neked. Hidd el! :)
tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem tőle mikor már késő volt. Látszólag elfogadta. Nem haragudott rám. Legalább is nekem ennyit mondott. Szünetet kért és én megígértem neki, hogy pozitív irányba változtatom meg az életem ezúttal tényleg komolyan gondoltam. Nagyon sok érzelem kavarodott bennem akkor. És emiatt akkor is sok hülyeséget mondtam ami lehet nem volt helyes. Nem akarta bevallani nekem szemtől szembe, hogy már közbe talált mást magának. Máshogy derült ki. Kissé rosszul esett. Aztán eszembe jutott, hogy megérdemlem, mert nem egyszer eljátszottam ezt a dolgot. Van egy olyan érzésem hogy amikor tényleg komolyan gondoltam a változást már nem hitte el. Nehezen tudtam megállni hogy ne írjak rá (többször nem is jött össze egyébként, féltem hogy ott fognak hagyni), a hangulati ingadozásaim miatt ne csapjak ki valami cirkuszt...aztán ezek után ott hagytam a dolgot. Nem kommunikálok vele egyáltalán. Már csak magamba emésztem a fájdalmaimat. Elfogadtam hogy nincs egy olyan emberre szüksége mint én. Felesleges a nyakára mennem. Eddig is úgy éreztem, hogy magányos emberként túlságosan rá voltam szállva amiatt, hogy a korombeliek közül szinte senkivel nem kommunikálok. Néha, de azt sem mondhatnám barátságnak. Már letiltottam mindenhol. A száma sincs meg. Az a nagy gond hogy minden nap muszáj vagyok őt látni. Nagyon rossz érzés.
tegnap 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként hálás vagyok a válaszokért. Köszönöm szépen!
tegnap 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg, hogy azt már tudod, mik azok a dolgok, amik a kövi kapcsolatodat alááshatják. Ezeket kell majd elkerűlnöd.
tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!