Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom részegen smárolt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom részegen smárolt egy másik lánnyal. Ez megcsalásnak számít? Bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés

2016. aug. 29. 02:20
1 2
 1/18 VéleményKifejtő@ válasza:
31%
Nem megcsalás
2016. aug. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

A faxt nem megcsalás.

Az ilyet nem kell komolyan venni,mert ő se vesz téged komolyan.


Elárulok egy nagy titkot:amit egy férfi egyszer meg mer tenni,azt bármikor meg meri tenni.


(pasi vagyok,ez valóban így van)

2016. aug. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
25%

Egyáltalán nem gáz SZERINTEM...

Részeg volt, önkívületi állapotban...

2016. aug. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Aha... szóval ha részegen verekedek,közúti balesetet okozok,lopok, vagy bármit csinálok,akkor lényegében nem lehet felelősségre vonni?


Ezt jó tudni!

2016. aug. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 donmogyoróscsirke ***** válasza:
93%
Olyat csinált ami veled szemben sértő. Ezt állapotoktól független tudni kell vállalni. És semmiben sem másabb pia hatása alatt, mint nélkül. Érdekes, nekem a zenekaros múlt mellett ( ami persze hülye tiniként a fél óra jammelést utána agyatlan ivászatot jelentette) se volt ilyen gondom, amikor volt barátnőm. Önkívületi állapotban is tisztában voltam vele hogy valakivel vagyok, és legyen egy tartásom. Persze nem ölt embert a barátod, de azért nem lehet fél vállról venni ezt. Jó indulattal adhatsz neki ultimátumot hogy innentől kevesebbet igyon, de akkor mindig ott lesz ez a kis ördög benned, ahányszor elmegy szórakozni sajnos..
2016. aug. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Csak az számít, TE annak érzed-e? Nincs sablon, mi megbocsájtható, és mi nem...

Én túl tudnék lépni, még szexen is, amennyiben nincs mögötte érzelem. Valakinél már egy kis flörtölés is kivágja a biztit...

2016. aug. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Mégis, mi a lókuki ez, ha nem megcsalás?

Ha te buta vagy, és beéred egy olyannal, aki simán megaláz téged, akkor igen, bocsáss meg neki.

2016. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Már az is megcsalás, hogy annyira leissza magát, hogy más lánnyal smároljon.

Leissza magát, hogy legyen mire foghassa tettét.

2016. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a viharba ne lenne az?
2016. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem az..! A megcsalás azért ennél komolyabb dolog. Ha egyszer történt meg ,akkor parasztság nem megbocsájtani. Te ismered, amùgy milyen jellem. Kifogásnak mindenkèpp jò ha le akarod koptatni.
2016. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!