Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalásnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha a pasim részegen egy másik lányt csókolt meg?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon szeret már ismerem eléggé és nem tudom mit csináljak szakitsak vele vagy nem? Nagyon szeretem de ez nekem nem fér bele.. Mit csináljak?

2016. aug. 23. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, nálam megcsalásnak számít, ha nem bírja megállni hogy más csajokat csókolgasson részegen ne igyon. Én azért megbocsájtanék, ha első alkalom és tényleg nagyon szeretitek egymást de ha előfordulna mégegyszer basznám ki mint macskát szarni.

22f

2016. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

A részegség, egyértelmű megcsalás.

Annyira részeg volt, hogy össze kevert benneteket. Szerintem, azt hitte, téged csókol. Én is voltam már olyan részeg, hogy nem ismertem meg a saját kocsim. Másét próbáltam kinyitni. Szerintem ő is így járt.

2016. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A részegség 99,9 %ban mindig egy nagyon jó kifogás!

Én akármennyit is iszok akkoris tudom, hogy mi a nevem és kivel csókolozok.

2016. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!!!!!!!!! Ne hagyjatok már magatokat lànyok...
2016. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát... nekem az exnőm ilyen esetben mindig azzal mentegetőzött, hogy "ez semmi", tehát érzelmileg nem jelentett neki semmit.

Mégis repült. ;)

2016. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom, a válaszolók még egyszer sem voltak részegek.

Neked nem fér bele, szakítasz.

2016. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Voltam részeg, lett volna lehetőségem többre is, mint csók, mégse tettem. :D
2016. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megcsalás. Ha valaki ilyen szinten nem tudja magát részegen kontrollálni, akkor ne igyon annyit. Felnőttek vagyunk, nem kifogás a megcsalásra a berúgás
2016. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam már részeg, smároltam már ismeretlen pasival.

Viszont én egyedülálló voltam, és kifejezetten ismerkedési célzattal voltam az adott buliban.

Mikor párom van, érdekes módon sosem dugja senki a nyelvét a torkomba, ugyanis nem akarom... milyen furcsa...


Nekem nem férne bele. Ha hosszú és szilárd kapcsolatról lenne szó, megeshet, hogy megbocsátanék (ha nagyon pedálozik, látom, hogy bánja), de elfelejteni nem tudnám. És ziher, hogy igen hosszú időre letiltanám a nélkülem történő buliról, ivászatról...

2016. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pia az embernek csak a gátlásait oldja. Nem fog olyat tenni, amit soha nem akart, csak olyat, amit akart volna, de valami visszatartotta.

Piáltam már párszor, másztak is rám pasik, de csak még jobban "undorodtam" tőlük, mert tudtam hogy ők nem a párom, és én az én pasimat akarom, és finoman leráztam őket, vagy ha erőszakoskodtak, akkor elküldtem őket az anyjukba, mert szeretem a párom, és nem vágyok másra. Ezen nem változtat a pia, max felerősíti.

2016. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!