Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bocsássak meg csak azért,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsássak meg csak azért, mert sok idő telt el?

Figyelt kérdés
Egy srác akivel régen kavartam nemrég megkeresett újra. Elég rosszul váltunk el, folyton kritizálta a kinézetem de közben meg kereste a társaságom, egyszer smároltunk is. De nagyon rejtegetni próbálta a tényt, hogy ismer. Ez már olyan három éve volt. Ha adok neki még egy esélyt, ugyanezt fogja csinálni?
2021. okt. 21. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos, en a helyedben nem adnék neki több esélyt annyi mas fiu van meg a vilagban.
2021. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi lesz akkor ha, azt bizonyosan csak akkor tudod meg, hogyha kipróbálod. Nyilván valamiért akkor szégyellt. Vagy a saját maga helyzetét szégyellte. Én ismerek olyan lányt - párom barátnői - akik hárman élnek - 3 testvér - olyan nyomorban , hogy azért nincs egyiknek sem fiúja, mert sajnos igen mélyszegénységben élnek.


Soha nem tudhatod, hogy mi lehet a háttérben.

2021. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Én olyannak nem adnék újabb esélyt, aki régen ilyeneket csinált velem. Szerintem te se tedd, nem ő az egyetlen srác.:)
2021. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Márcsak azért sem adnék új esélyt mert tisztelném/becsülném magam annyira...
2021. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20%

Épp nincs neki más a láthatáron, ezért keresi a társaságod.

Majd megdug párszor, aztán, ha talál jobbat otthagy.

2021. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj másodszor is rosszul elválni tőle!

Ne fogadd őt vissza még akkor sem, ha legyezgeti a büszkeségedet, hogy vissza akar térni. Ki csakított végül?

Ha Te, akkor biztos, hogy nem jönnek elő a régi nehézségek?

Ha ő szakított, akkor hol a garancia, hogy idővel nem unja-e meg a társaságod?

Ne fogadd vissza!

2021. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!