Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Molett lányok elfogadjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett lányok elfogadjátok magatokat? Van olyan aki jól érzi magát így a bőrében?

Figyelt kérdés
Elszomorít mikor azt látom hogy nem, semmi okotok a szégyenkezésre.

2021. jan. 24. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadják el szerintem magukat, ha nem tetszik nekik akkor változtassanak. Nekem személy szerint fiúként semmi bajom velük.
2021. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Aki meg nem, az fogyózik.
2021. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ReGina... ***** válasza:
90%

Én elfogadom magam, sőt tovabb merészkedem szeretem magam.

165cm/95 kg erősebb részem a fenekem, combom, de persze mindenhol is van.

Amit nem annyira kedvelek magamon az a karom, de azzal is okes viszonyban vagyok.

Van párom 3 éve, jól megvagyunk, ő is imád így ahogy vagyok, teljesen jól érzem magam. Szellemileg és fizikálisan is, nem vagyok beteges, orvost csak kötelező alkalmakkor látok.

Igen nem mindig volt így, de ugye ez mindenkinél igy van, ez egy folyamat aminek sosincs igazán vége.

Őszintén tetszik az alkatom, ha fogynék is max 80-85kg körülire mennék le, bejön, hogy van egy formásabb fenekem, mellem, pocakom, combom is jó vastag.

Tetszik. Van ilyen is, persze vannak napok amikor szarabb hangulatom van, de ez a ritkább.

Ez nem csak a külsőről szól ez egy egyensúly amit érdemes megtalálni, aki magával elégedett az másokat se bánt.

21/L.

2021. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Èn ilyen làny vagyok. Duci vagyok igen , emelett adok magamra èletvidàmnak ès magabiztosnak èrzem magam.Mègis mièrt szègyenkeznèm sajàt magam miatt.

Ha esetleg vèkony lennèk akkor is talàlnèk olyan embert akinek èppen nem tetszem.

2021. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!