Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom tehetősebb,mint az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tehetősebb,mint az én családom.Elfogadjam vagy lépnem kéne?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve leszünk együtt és hát sokkal gazdagabb családból származik mint én.Vállalkozásuk van,1 hónap alatt több mint 1 milliót keresnek,modern házuk van,vadonatúj audi és társaival,a barátom haveri köre is tehetős.Mi viszont szerény körülmények között élünk, épphogy hó végére marad pénzünk ételre,családi házban lakunk,de nem egy felújított lakás.

Nagyon félek attól,hogyha egyszer eljön hozzánk akkor meglesz a véleménye vagy nem is tudom és tartok attól,hogy emiatt nem fogadnának el se a barátai és se a családja.


2020. szept. 25. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

csak azért mert tehetősebb, még nem kell feladni


ha meg azért szakít veled, mert nincs annyi pénzetek, akkor nem szeret igazából, és nem érdemel meg téged


de az, hogy tehetős, nem azt jelenti, hogy lenéz téged


Sok szerencsét!

2020. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna, hogy lenézzek valakit azért, mert kevesebbet keres. A saját páromat meg főleg nem minősítem ilyen miatt... Nem lehet mindenki vállalkozó, mert akkor nekik se dolgozna senki...
2020. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Örülj neki, és viseld jól magad! Ha komoly lesz a dolog, vele tudsz családot alapítani.
2020. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nem történt semmi olyan, ami miatt lépni kellene. Beszélj vele erről elsősorban, hogy ti szerényebben éltek, nem vagytok gazdagok. Csak hogy ne legyen más a fejében és akár már itt kiderülhet, ha valaki megvet és ostoba.


Ha elfogadja és nincs gond vele, hozzád is normálisan áll (tisztelettel és megértve), akkor nem kell aggódni. Még ha a családja bármi rosszat is gondolna, ami továbbra is csak erősen feltételes mód, nem velük jársz, nincs hozzád közük. A pároddal vagy együtt és nem velük, nem kell rajtuk görcsölni.

2020. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!