Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

19L. Volt egy srác, akit egy társaságon keresztül ismertem meg,(23F) aki nagyon bejött, lefeküdtünk párszor, neki közben volt barátnője (szar kapcsolata volt). Időközben én rendesen megszerettem, meg is mondtam neki, amire azt felelte ő is többet érez, de neki előbb el kell intéznie a jelenlegi párkapcsolatát, ezért nem ígér meg semmit. Legyen ez a srác "a".

A lényeg, hogy A-nak van egy (mint utólag kiderült nagyon jó) haverja, a neve legyen "b", aki szintén a társaság része. És miután A azt mondta nekem, hogy nem tudja garantálni hogy lesz valaha valami köztünk (habár mindketten kifejeztük egymás felé a kölcsönös szimpátiánkat), én végül egy ágyba keveredtem B-vel is (itt fontos kiemelnem, hogy ezelőtt nemrég én egy relatív hosszabb párkapcsolatom ért véget nemrég), amit A nagyon rossz néven vett. Ezután nemsokkal összejöttem A-val, de néha emiatt az egész miatt elszomorodik/felidegesíti magát (B is tudta, hogy A hogyn érez felém, mégis leszarta), és nem akarom hogy emiatt vége legyen a kapcsolatunknak vagy ilyesmi (nekem nem jelentett B-vel semmit a dolog, nem is beszéltem vele/láttam őt azóta).



júl. 31. 02:18
1 2
 11/17 TENGEERPICI ***** válasza:
32%
A nők legnagyobb problémája, hogy ha ők tesznek valamit az rendben van. A nő mindig úgy kér bocsánatot hogy " de te vagy a hibás " Ha összejöttél olyannal akinek már barátnője volt és utánna a barátjával is. Akkor csak addig kellettél nekik ameddig be nem ment az anakonda a barlanba. Gondolom ez után fognak jelentkezni sorba a C a D az E. Sorba az egész ÁBC. Egyik ad a másiknak. Neked meg lökik a süket dumát. Tanuld meg a nőket a fülükkel a férfiakat a szemükkel lehet irányítani. A nő ugyan azt elhiszi. A férfit a látvány élteti. Azok a nők akik a karrierjüket építik vagy a hivatásuknak élnek. Azok lemaradnak a házasság szentségéről. A feminista nők meg úgy élnek hogy ami az övék azzal ők rendelkeznek. Ha van párjuk akkor is. Tanuld meg a fiúk között gyorsan terjed hogy kinél lehet bengedni az anakondát a barlangba. Csak ezt a nők nem nagyon szeretik elhinni. Csak akkor veszik észre amikor már a János és a város és aki tud biciklizni azért aki meg nem tud biciklizni az meg azért. A faj fenntartás ösztöne később hozza meg a gyümölcsét. Amikor már csak alkalmi kapcsolatra lesz lehetőség. De te tudod mit szeretnél. Az egyik nap te voltál a skalp holnap meg majd valaki más. Neked egyikkel sem jelentett semmit. A következővel sem jelent semmit. Csak szóltam! Majd rájössz hogy nekem volt igazam. TENGERPICI 2024.09.31.
júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

Kefelsz össze vissza mindenkivel aztan sirsz hogy nem kellesz komolyra senkinek.

Nem hat, mert lotyo vagy!

A normalis sracok el is fognak kerülni.

Ha többet tudtal volna nyujtani egy patronnal "A"-nak most nem a nöjevel lenne hanem veled.

júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
52%

Nekem volt ennél gázabb sztorim is és jóra fordult, szóval ne félj ha srác értelmes és azt akarja hogy működjön működni fog

26l

júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%
a mai lányok így akarnak kapcsolatot ? :D
aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Egyszerű ribizli vagy.

Csak ebbe a sztoryba 3 srác van úgy hogy az egyiknek kapcsolata volt...

aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
17%

Ne halgass egyáltalán a ribizésre válaszokra. Mind egytől egyik éretlen idióták akik nincsenek tisztába azzal hogy milyen az igazi világ.


Lefeküdték B-vel? Egézségedre. Te döntésed. Azt csinálsz a testeddel amit akarsz. Furcsa hogy senki sem kezdte köcsögözni vagy egyébb szitokszót mondani a fiúkra ebbe a szituációban csak egy kis ejnye bejnye azért mert A csalta a barátnőjét.

Mindenki felelős a tetteiért és döntéseiért. Ha jól értelmeztem amit irál akkor nem voltál együtt A-val mikor lefeküdtél B-vel. Akkor mi itt a probléma? Szabad akaratod van nem kötötted le magad monogám kapcsolatba A-val. Nem lehetett neki egy szava sem arról te mit csinálsz mással legyen az a barátja ha ő végig az ő barátnőjével együtt volt mig csalta őt veled és visszafelé. B-ben nincsen semmi gerinc, nem igazi barátja A-nak ez nyilvánvaló. De A pedig egy kommunikálásra képtelen hazug alak. Te pedig mintha nem tudtad volna eldönteni mit is akarsz és az önbecsülésed a mélyben volt. Az olyan fiúk mint az A csak kihasználják hogy te engeded hogy szexeljetek míg neki barátnője van. Nem szeretett nagy valószínűséggel úgy ahogy szavakkal probálta lefesteni. Miért gondolom ezt? Mert akkor elhagyta volna előtte a barátnőjét és összejött volna veled mert becsült volna téged annyira és a barátnőjét is tisztelte volna hogy őszinte legyen.

Ne akarj valaki ilyennek együtt lenni. B is egy olyan ember aki nem kapcsolatra jó.

Szeirntem sok mindent tanulhattál ebből az esetből. Legfontosabb? Első helyre tedd magad. Ne legyél valakinél a “néha összealszunk de szeretlek de van barátnőm”.

aug. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

#16 vagyok


Emellett meg 23 éves srácról van szó. Nyilván nem lehet olyan érett ha egy 19 éves lánnyal kezd ki szexuálisan és csalja a párját. Itt a másik ok amiért vedd le őt a piedesztálról és ne akarj vele egy kapcsolatban lenni.

aug. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!