Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nagyon elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

19L. Volt egy srác, akit egy társaságon keresztül ismertem meg,(23F) aki nagyon bejött, lefeküdtünk párszor, neki közben volt barátnője (szar kapcsolata volt). Időközben én rendesen megszerettem, meg is mondtam neki, amire azt felelte ő is többet érez, de neki előbb el kell intéznie a jelenlegi párkapcsolatát, ezért nem ígér meg semmit. Legyen ez a srác "a".

A lényeg, hogy A-nak van egy (mint utólag kiderült nagyon jó) haverja, a neve legyen "b", aki szintén a társaság része. És miután A azt mondta nekem, hogy nem tudja garantálni hogy lesz valaha valami köztünk (habár mindketten kifejeztük egymás felé a kölcsönös szimpátiánkat), én végül egy ágyba keveredtem B-vel is (itt fontos kiemelnem, hogy ezelőtt nemrég én egy relatív hosszabb párkapcsolatom ért véget nemrég), amit A nagyon rossz néven vett. Ezután nemsokkal összejöttem A-val, de néha emiatt az egész miatt elszomorodik/felidegesíti magát (B is tudta, hogy A hogyn érez felém, mégis leszarta), és nem akarom hogy emiatt vége legyen a kapcsolatunknak vagy ilyesmi (nekem nem jelentett B-vel semmit a dolog, nem is beszéltem vele/láttam őt azóta).



júl. 31. 02:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Tulajdonképpen ezt A cseszte el, ő nem hagyta hátra érted a nem működő kapcsolatát. Nem te vagy a hibás, te csak élvezted az életet, amit amúgy azért tettél, mert A időt kért.
júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem kéne mindenkivel lefeküdni

2. Ha már így történt, nem te vagy a hibás. Ezt "A"-val kell megbeszélned.

júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

4

Sajnos...

júl. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Szia.

Egyáltalán nem vagy lotyó meg hasonló becsmérlő baromságok.

Nem tettél semmi rosszat csak megélted az adott pillanatot azzal a B személlyel. Ez nem bűn. Nem voltál párkapcsolatban.

A jelű személy meg nem igazán érdemli meg, hogy vele legyél akár egy komolyan kapcsolatban mert egyszer már megcsalta a párját veled. Szerinted téged nem csalna meg mással?

júl. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! köszönöm hogy nem engem tartotok hibásnak, én se érzem magam annak. Az egyetlen amiért bűntudatom van, hogy én ugye össze akartam A-val jönni, és ilyen esetben talán nem a legjobb ötlet a haverjával lefeküdni (utólag belegondolsva amúgy sem szép dolog lefeküdni valakivel ha a előtte a haverjával már volt valami).
júl. 31. 10:18
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Én se veled nem értek túlságosan egyet kérdező, se A-val, se B-vel.


"A" egy szemét, mivel képes volt megcsalni a párját, ahelyett hogy vette volna a bátorságot ahhoz, hogy szakítson és azzal legyen akit most szeret (veled).


Te is hibás vagy, mert szerintem nem volt túl helyes, hogy nős férfival kamatyolsz, mikor tudod is hogy van barátnője. Ez szemét dolog.


"B" se valami erkölcsileg érett személy, tudta jól hogy kedvelitek A-val egymást, mégis képes volt ágyba vinni, elárulva a barátját téged meg kihasználva. B-vel kapcsolatban is hiba volt hogy így elengedted magad és B-vel is kérdés nélkül ágyba estél.

Nem sok tartást érzek az ilyen emberekben, legyen az nő vagy férfi.


De ha már így alakult akkor így alakult, legközelebb 3x meggondolom mit lépsz, és türelmesebb leszel, nem szexxel oldod majd a feszkód. Próbáld meg A-val megbeszélni a dolgokat, ha szeretitek még egymást ezek után. De én magam nem jönnék össze olyan pasival aki ennyire gyáva volt. Mást már megcsalt, en véletlenül se adok esélyt arra g engem is megcsaljon.

júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

A-tól mégis mit vártál? Kapcsolatban volt és csalta veled a barátnőjét. Téged is csalt volna, kis naiv.


"B is tudta, hogy A hogyn érez felém, mégis leszarta"


B rakta szét a lábát? Nem. A szexhez 2 ember kell, nehogymár B legyen a szemét.

Edd meg amit főztél és tanulj belőle.

júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egy dolgot rontottál el; azt, hogy nem a saját érdekedet nézted a kezdetektől fogva. Nem azt mondom, hogy ennek érdekében rosszul viselkedhetsz másokkal, hanem azt, hogy jó lett volna, ha a saját jóllétedet tartod szem előtt.


Szerintem az A-val való kapcsolatod eleve bizalmatlanságon alapult; A végig megcsalta veled a párját, de bizonyos szempontból téged is a párjával. Emellett végig jelezte feléd, hogy nem bízhatsz benne. Szerintem pont ez az, ami miatt B-hez mentél.


Szerintem a legjobb lenne, ha keresnél valakit, aki tényleg veled szeretne lenni, nem csak akkor ha éppen nincsen ott a barátnője, vagy nem vagy elérhető. Megérdemled!

júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Szia! C vagyok, szívesen megismernélek!
júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

"nekem nem jelentett B-vel semmit a dolog"


Akkor minek k.féltél vele?

júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!