Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nemrég szakitott velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakitott velem a barátnőm szerintetek az menthető?

Figyelt kérdés

nagyon szépen szakitott velem utána még olyanokat mondott hogy ha a sors ugy akarja még összejövünk stb még eljött elbucsuzni utoljára de mindent csináltam a szakitás után hogy maradjon és azt mondta hogy ez nem én vagyok és igy nem és már nem érez felém ugy mert sokszor megbánottam stb

a szakitás oka az volt hogy nem szerettem elméletileg eléggé és nem foglalkoztam annyit vele de szerintem ez nem igaz.



júl. 19. 08:18
 1/10 A kérdező kommentje:
azóta megmondta hogy hagyjuk egymást békén idáig bármeddig beszélhettünk mostmár megmondta hogy légyszives ne keressuk egymast es mindkettonknek jobb lesz igy szoval gondolom már mégkevésbé mentheto de azért várom a válaszokat
júl. 19. 08:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nagyon nem menthető. Ha valóban szeretnéd, akkor elfogadnád a döntését és nem zaklatnád amikor mondja is, hogy nem szeretné.
júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazad van de ha valakit szeretsz nem tudsz csak úgy elengedni főleg ha hónapokat éveket együtt voltatok egy napról a másikra nem olyan könnyű
júl. 19. 11:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az de akkor se kellene zaklatni vagy rendort hiv es akkor te jossz ki rosszul, fogadd el hogy vege tolts idot massal
júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni jobban szeretni, max ideig óráig. Ismerősöm 10 év után hagyta ott ezért a párját, aki vissza fogadta, de pár hónap múlva újra ugyanaz volt a probléma. Nem illetek össze, fogadd el. Majd találsz neked valót!
júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de ha ő nem akarja, ne erőltesd magadat rá. Egy kapcsolat két emberből áll. Ha az egyik nem akarja akkor ennyi volt. Tudod rossz érzés, de ez van. Nem illetek össze
júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Ha ez megtörténik, fejre is állhatsz, akkor se térnek vissza a régi érzések.
júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én annó 3 hónapot könyörögtem az exemnek pasikéntamint meg tudta hogy össze jöttem a mostani párommal az exem könyörgött nekem de akkor már hiába
júl. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

3. Nem érted?

Lehet pont ez az értetlenséged tette be a kaput nála.

Értsd meg hogy ő már nem szeret téged!!!

Jobb lett volna ha azt mondja hogy te egy idióta , lúzer vagy még szexelni se tudsz rendesen, meg büdös a farkad???

Ezt értenéd?

júl. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

" a szakitás oka az volt hogy nem szerettem elméletileg eléggé és nem foglalkoztam annyit vele de szerintem ez nem igaz."

Itt lehet mindkettőtöknek igaza van.

Nem illetek össze ezért.

júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!