Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van benne valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van benne valami vagy csak túl gondolom? U.I: A Linuxom angolra van állitva igy bocsi a helyesírási hibákért.

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben új iskolában folytattam tanulmányaimat. Akkor fiúként lány barátokat szereztem és az egyikbe beleszerettem. Miért gondolom igy?


Párbeszédek:


"Xy neked is fel szokott álni a hajad vagy más?"

"Hogyha kimennél hirtelen az életemből hiányolnálak"


Neki volt egy fiúja de most szakitott vele a srác és így a timestapből ítélve nekem küldte el elöször. Meg visszaírt a srácra hogy újraössze akar jönni és az üzenetváltásokat átküldte nekem hogy fiú szemmel mit gondolok.

Ezútán random felhívott ami azért furcsa mert eddig csak egyszer videóchatéltünk és azt se privátba, hanem csoportba. Legvégül ebben a hívásban lehívott a városba ahol lakik hogy találkozzunk, nem ketten hanem többen.


Mit gondoltok ő is szerelmes belém vagy csak túl gondolom?


X.O.X.O

anon



júl. 13. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ennyi alapján bármi lehet, de esélyesebb, hogy csak barátként tekint rád, ha közben össze akar jönni a volt pasijával.


Próbálj meg beszélni vele, közös programokat szervezni, töltsetek együtt időt. Közben viccelődjetek, hecceld, udvarolj neki.


Érdemes lenne kezdeményezned. Megmondani, hogy tetszik neked, szívesen átvennéd a volt pasija helyét.


Van benne kockázat, mert elutasíthat. Viszont sikert elérni csak úgy tudsz, ha vállalod a kockázatot. Ha nem vállalod fel, hogy vonzódsz hozzá, lehet, hogy sosem fogja megtudni és így reagálni sem tud rá. Ha pedig örökké csak barátként gondol rád, miközben te vonzódsz hozzá, akkor a végtelenségig nézheted, hogy mindig másokkal jön össze helyetted és neked mással se lesz esélyed összejönni, mert te utána epekedsz.


Inkább kezdeményezz és legyen kétesélyes, hogy kudarcot vallasz, vagy bejössz neki, minthogy eltitkold a vonzalmad és biztosan kudarcot vallj!

júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi a helpet!
júl. 14. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez se semmi azért, hogy frissen szakítottak, a csaj újra össze akar jönni az exével, legalábbis üzenetben megírja neki ezt, egyúttal elküldi annak a srácnak is, akiről tudja, hogy régebben bejött neki... Gusztustalan. 🤣

A tiniknél manapság ez teljesen megszokott, mindent akarnak és azonnal, nem tudnak várni semmire. Teljes hedonizmus, gyors kiégés!

Párkapcsolatra alkalmatlanság...

júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!