Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolati prombelma? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolati prombelma? Ti mit tenetek?

Figyelt kérdés

sziasztok.. Egy 16 rves lany vagyok,van egy parom aki 19 eves marcius 11-en kiment Olaszba dolgozni ugy 3 honapig.. Ebbe az idoben nem tudunk talalkozni.. Internetjuk nincs( neha munka utan elmegy barba es akkor beszelunk) a telefonjaba nem megy otani kartya.. Nem ertem miert.. Egy haverja telojan beszeltunk parszor de mar nem akarja adni nem kedveljuk egymast a sracal.. Kezdem erezni hogy megbolondulok... Borzasztoan hianyik.. Probalom eltrrelni rola a figyelmem probalok minel kevesebb szabadidot hagyni magamnak hogy ne gondoljak ra.. De nehez..

A kapcsolatunkba en mar megcaaltam 2x de ez volt meg a kapcsolat elejen.. Igaz regebb nagyon feltekeny volt.. Latszik rajta hogy szeret... De mar nem komunikalunk.. Hianyzik.. Egy eve es 2 honapja vagyunk egyut..

Kerdesem: mit tegyek.. Engem zavar ez a helyzet.. A kapcsolatunk ilyen se veled se nelkuled de szeretem! Ha haragszim is ram attol meg latszik hogy szeret..



#szerelem #fájdalom #szenvedés #tanácstalanság #Helyesirasert bocsi anyan elvem nem magyara
2016. ápr. 1. 18:41
 1/1 Fcityzen válasza:
Szia! Szerintem jelentkezni fog, ha te is hiányzol neki.
2016. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!