Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem hisz nekem ti mit csinálná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hisz nekem ti mit csinálnátok (bővebben lent elnézést a helyesírás miat)?

Figyelt kérdés

Már vagy féléve hogy rátaláltam hogy együtt vagyunk és szeretem.

Szerintem nagyon gyönyörű és nem csak én vagyok így vele sajnos.Nagyon sokan szeretik,ő mégis csak velem akar lenni.Eddig semmi baj nem volt, de valami megváltozott.Az utóbbi időben sokat veszekszünk de utánna kibékülünk.


Azt hiszi magáról hogy ő nem szép, a legjobb lenne ha meghalna mert nem kell senkinek fojton ezt mongya.Hiába mondom neki hogy ez nem így van hogy nekem kell.Nem hisz nekem volt hogy azt se hitte el hogy szeretem.


A viták végén persze minden rendeződik.Mikor kibékülünk akkor általában napokig nem vagyok jól.Nem szeretek az életem értelmével veszekedni.Persze igyekszem előtte leplezni hogy ez így nem jó nekem hogy roszul vagyok.Mikor megkérdezi mi a baj? azt mondom semmi csak fáradt vagyok vagy hogy egy kicsit roszul vagyok.


A múltkor elmondtam neki hogy azért vagyok roszul mert nem hisz nekem.erre ő azt mondta hogy elhiszi és hogy szeret.Azt mondta elhisz mindent hogy szép hogy tetszik.....Hogy szeretem....De tudom hogy ez nem igaz mert mindig ezen veszekszünk.


A viták végén mindig azt mongya hogy elhiszi de ez nem így van.Akkor nem veszekednénk folyton.


Nem akarom elveszíteni...



2017. okt. 19. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus...


1. aki engem meghazudtolna, azt kiraknám

2. aki csak lelki szemetesnek meg megerősítőnek tart, azt is kiraknám (tudja ő, hogy szép, csak semmi önbizalma, ezért mondatja veled)

3. aki hülyeségeken hisztizik, kuka


4. aki NEM TUD HELYESEN ÍRNI, kuka :D

2017. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kellene deríteni, hogy miért nincs neki önbizalma és azt átbeszélni, orvosolni.
2018. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!