Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy van egy ismerősöm aki konkrétan heti szinten váltogatja a fiúit vagy tényleg ez a mai világ?

Figyelt kérdés
Nem túlzok egyáltalán! Pont most láttam instám hogy kiteszi hogy smárol egy fiúval megjelölve a fiút két nappal egy másikkal ugyanez aztán szintén 2-3 nappal később vki más

júl. 12. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés nem normális, mert semmi közöd hozzá.
júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Marci kérdezte tőlem privátban:

"És nekem mi közöm vagy a maradék 1000 követőjéhez hogy ő éppen ezen a héten már hanyadik fiúval van? Nyugodtan csinálja de szerintem ez mindenki magánügye hogy ki kivel van és nem kell ezt feltétlenül a követők tudtára hozni"


Na de nem azt kérdezted, hogy normális-e, hogy ezt kiírogatja, hanem azt, hogy az normális-e, hogy ennyi fiúval volt dolga.


Azt hiszem, van egy érezhető különbség. Amúgy meg ha nem tetszik a tartalom, amit közzétesz, le lehet állítani a követést, mert az éppúgy nem normális, hogy olyan dolgot követsz, ami nem csak hogy nem érdekel, de még meg is botránkoztat. Hacsak nem az a vágyad.


Amúgy a közösségi oldalak algoritmusa már csak úgy működik, hogy azt mutatja, ami érdekel. Hogy mi érdekel, azt kattintásból, elidőzésből, egérmozgásból stb. következteti ki. Azt hiszed, hogy az összes ismerősöd tartalmát látod? Nem, csak néhányét. Ha nem akarod látni, akkor van módod, hogy változtass ezen, és ne azon rugózz, hogy ő mért olyan, amilyen.

júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Dobd át a számát … :D
júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
Engem csak az insta profil érdekelne. :D
júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%

Minden nőben benne van a k.rvaság és hogy kihasználjál a lelki adottságaikat.


Vannak akik bevalják és rengetegen tagadják.


Egyértekmű, hogy akiről beszélsz így akar előnyre szert tenni ezen kívül mániákus figyelem hiányban szenved és kell az állandó visszaigazolás.


Na ez a pasi is oda vanbértem..azt a pasit is el tudom csábítani. Ez valahol egy betegség és az egó elhatalmasodása

júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
* kihasználja a testi adottságait
júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!