Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy van egy ismerősöm aki konkrétan heti szinten váltogatja a fiúit vagy tényleg ez a mai világ?

Figyelt kérdés
Nem túlzok egyáltalán! Pont most láttam instám hogy kiteszi hogy smárol egy fiúval megjelölve a fiút két nappal egy másikkal ugyanez aztán szintén 2-3 nappal később vki más

júl. 12. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom normálisnak, de ha ő így akarja élni az életét, akkor így fogja, ki vagyok én, hogy elítéljem...
júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mondom mint az első
júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy tűnik, hogy ő a saját életével van elfoglalva...
júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Nem. Az a normális, hogy 18 évesen összeállsz Pistikével, szülsz neki 16 gyereket és akkor sem hagyod el, amikor már megcsalt a fél várossal és naponta agyonver.


A másik kedvenc, amikor a csaj együtt van valakivel pelenkás kora óta, majd félrelép a gyerekei mellől, mert ő még nem élt.

júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak nem nevezném, egyáltalán nem támogatom ezt, főleg hogy posztolja is.

De ez az én gondolkodásom.

Ha úgy szeretné élni az életét akkor így fogja, azok a fiúk lehet nem fognakeállni vele akik tudják az "előéletét" és komoly kapcsolatot szeretnének

júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindig két emberen múlik a dolog. Úgy érzem jól döntöttem hogy nem álltam le az értékrendemmel nem egyező lányokkal.

A fiúk legalább tapasztalnak, igaz fájdalmasan, de legalább előbb kiszűrik azt ha valaki ilyen.

A lánynak meg ,,Váljék kedves egészségére." Amég magától nem akar változni nem lehet vele mit tenni.

júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a kérdés, hogy kapcsolatban tud-e jó partner lenni. Nekem volt osztálytársam, aki ugyanígy bulizott, de kapcsolatban végig hűséges volt, csak valszeg ez a ritkább eset.
júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem mindenki olyan sűrűn váltogatja a "partnereit", ahogy tetszik, semmi közöm, közünk hozzá. Bár engem az meglep, hogy ezeket a könnyű dolgokat kiteszi a közösségi oldalra, de ez kettőjük dolga.
júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
az ő dolga, milyen gyakran vált partnert
júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt sok fiú is kipróbálná főleg fiatalon ha lenne rá lehetőség, hogy hetente más csajjal van, csak nem tudnak minden héten más csajt összeszedni:)
júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!