Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Helyes lenne megbocsájtani,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes lenne megbocsájtani, ha 2 év után derülnek ki dolgok a kapcsolatotok legelejéről?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és a napokban kutakodva sajnos de snapchet üzengetéseket találtam a barátom telefonján. Nyilván flörtölősebb hangnemben folyt az egész, és pl képekre szívvel vagy “csini”vel válaszolt. Szeptemberben jöttünk össze, novemberig tartott, azután semmit sem találtam… elmondása szerint ekkor kezdtek elmélyülni az érzései és ott hagyta abba. Nekem az is fáj, hogy nem is szeptembertől szeretném számolni a hűséget, mert egészen májustól kezdődött a mi irogatásunk, egyáltalán nem ilyen flörtölős stilusban. Es mivel nekem ő az első en nekem jobban faj hogy neki az eleje nem jelentett ennyit.

Hozzátenném ezalatt a fel ev alatt ő 2szer is kiment 2 honapra hajora dolgozni tehat nem volt nagyon időbk az első 1-2 randi után hogy elméjüljön a dolog… én megis hűen vartam ra.

Szerintetek hülyeség megbocsajtani? Nagyon szeretnék de egyben fáj is. Illetve szerintetek megcsalásnak számít a “csak” irogatás találkozók nelkul?



júl. 11. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nőlj fel
júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Én dobnám a francba. Fél éven át gyakorlatilag hazudott neked, hülyített.

Hogy megcsalásnak számít-e, az igazából mindegy. Alapelv, hogy nem teszünk olyat, ami fáj a másiknak, mindegy, hogy definíció szerint minek számít.

júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
"mi irogatásunk, egyáltalán nem ilyen flörtölős stilusban" - Valszeg azért, mert te többet jelentettél neki. Veled nem úgy írogatott, mint egy random riboszómával, hanem mint egy partnerrel.
júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Hány évesek vagytok???? Te ilyen 13 évesnek tűnsz, ő meg felnőtt, hajón dolgozik.

Ne legyél már buta.

júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 vagyok. Van pár elírás a kérdésben így hogy visszaolvastam, gondolom ezért lettem 13-nak feltételezve. Na mindegy. A nőlj fel válaszokat kifejtenétek legyetek szívesek? :,)) Nőljek fel, hogy ez kis dolog avagy nőljek fel és fogjam fel hogy ez szörnyű dolog?
júl. 12. 00:33
 6/11 A kérdező kommentje:
#2 Ez igaz, viszont hülyítésnek számít az, ha engem választ mindközül? Nem épphogy ők lennének a “hülyítettek”?
júl. 12. 00:36
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Tuti megcsalt már.
júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellett volna kutakodni a telefonjában, részemről már ott mehetnél amerre látsz ha megtudnám hogy a telefonomban kutatsz engedély nélkül
júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Bocsáss meg neki, de ne fogadd vissza.
júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 még el sem engedtem, látva hogy tényleg megváltozott
júl. 12. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!