Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme megbocsájtanom?...

Van értelme megbocsájtanom? Rendezzem a kapcsolatot vele ezek után (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hát a lényeg h ez a történet tavaly játszódott le a szüleim 4 éve elváltak mind kettőjük élte a saját életét apum b.nőjével is jól kijöttem meg a két fiával is.viszont azon a nyáron kicsit nagyon sokat ivott és elkezdett velem ordibálni h ribanc vagyok(nemtudommért) meg anyuék épp akkor voltak kórházba a kistesómmal és a nő azt kívánta h" ott dögöljek meg."megütött nem is 1x,belém vágott egy tollat is. mind ezt faterom szeme láttára én mondtam egy ilyen mondatot is h:"szerintem ha apunak választania kéne engem választana és nem téged" tévedtem-.-" azóta többször össze jöttek majd szétmentek a csajjal én nem járok le apumhoz (ugye a kötelező 2 heti dolog)de még ennek az évnek az elején a nagyobbik fia a nőnek megpróbált megerőszakolni aztán végül is csak én elégítettem ki szájjal "kicsi" voltam és megfenyegetett...beijedtem így hát inkább gyorsan elvégeztem és nem szóltam senkinek.ezt nemrég elmondtam anyumnak nagy nehezen és apumnak is ö azt mondta biztos részeg volt meg azt is h az a srác nem ilyen ö nem tenne ilyet... apummal eléggé rossz a viszonyom próbál különféle dolgokat venni nekem de nem lehet engem megvenni...és azt akarja h béküljek ki a növel és újra legyünk jóban csak én fújom fel h nem békülök ki és h nem járok le hozzájuk vagy igazam van?
2009. szept. 12. 02:26
 1/3 anonim válasza:
100%
Véleményem szard le az Apádat!De azt meg nem értem hány éves voltál mikor szoptál?Ha kiskorú akkor jelentsd fel a faszba mert nagyon sok ilyen szemét van!Ha nagykorú akkor bocs mérlegelni kéne!
2009. szept. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem beszélnék vele ezek után.A srácot feljelentettem volna mint a sz@rt.

Ha még bíróságilag kötelező 2 hetente nála lenned,hát bemennék és elmesélném miért nem akarok ott lenni.Nem hiszem,hogy utána is köteleznének rá.Vagyis remélem hogy nem.

2009. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon messzire kerüld el ezt a társaságot. Ha édesapád nem neked hisz, és pláne nem neked akar segíteni, akkor Őt is.

Ha kiskorú vagy akkor kérj segítséget, kérd meg édesanyádat, hogy tegyen feljelentést.

2009. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!