Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, és az anyukája elhívott nyaralni velük, de valószínüleg túl drága lesz. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Meghívtak nyaralni, anyukám és apukám is belement, viszont a pénzről nem beszéltünk még. Kiszámoltam, hogy a szállás az én részemre mennyi lenne, viszont anyukám ígyis mindent megtesz, hogy mindenem meglegyen, és lehet, hogy az az összeg túlságosan sok lenne. Még nem foglalták le a szállást, de ha azt az összeget kell kifizetni amennyi nekem kijött, nem biztos hogy el tudnék menni. Mit kéne csinálnom? Nagyon kellemetlenül érezném magam, ha mindent ők fizetnének, de ha azt az adott összeget kell kifizetnem, arra nem lennénk felkészülve. Nem tudom mit kéne csináljak, nagyon tanácstalan vagyok. Ha nem tudnánk kifizetni, hogy kéne vissza mondanom a nyaralást? Persze nagyon szívesen mennék, de így nem biztos hogy lehetséges lenne e. Szerintetek van "aranyközép út", úgy hogy nekünk se legyen kényelmetlen és nekik se?


/Nem ítélkező visszajelzéseket szeretnék kérni, hanem valami tanácsot, hogyha nem tudnánk kifizetni akkor hogy lehetne úgy lemondani, hogy ne legyen ez nekem kellemetlen. Sajnos ezekről nagyon nehezen tudok beszélni, így ezért szeretnék név nélkül segítséget kérni.☺️



jún. 25. 03:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
12%
ne menj el és nem kell az anyagiak miatt aggódnod. 5000 lesz
jún. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Ha meghívtak akkor gondolom fizetik.
jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
"...az anyukája elhívott nyaralni velük" - egyértelmű, hogy ők fizetik!
jún. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni, mennyibe fog fájni neked. Gondolom azt már észrevetted, hogy akárhogy variálsz fejben, abból csak a feszkó van. Versus egyetlen kérdés ahhoz, aki tudja. Nem is értem komám.
jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyire azért nem egyértelmű (és 3 hónap után nem is elvárható!), hogy mindent ők fizetnek, mint ahogy előttem írják. Szerintem minél előbb kérdezd meg, hogy mikor és mennyit kell fizetned - ha azt mondod, azért akarod mielőbb tudni, hogy egyeztethesd a szüleiddel, az még jó pont is. Aztán ha azt mondják, hogy a vendégük vagy, akkor szépen megköszönöd. Ha meg mondanak egy magas összeget, arra is mondhatod, hogy sajnos ennyi most nem biztos, hogy belefér a családodnak, de megbeszéled otthon.

Jó lenne mielőbb tisztàznotok még mielőtt lefoglalnak/megvesznek valamit, amit már nem lehet ingyen módosítani, ha esetleg kellene.

jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
16%
Majd ledolgozod... Ha érted..
jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
91%
Ha meghívtak, akkor fizessék ki neked, azt jelenti a meghívás ilyen esetben...
jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
93%
6-os, ezt nehogy perverz értelemben értsd... Tinikorban főleg... Szexbűnről nincs szó.
jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Diákmunkáztok? Azzal lehetne egy kis pénzt csinálni a nyaralásra.
jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9-es, 16 évesek vagyunk, én megyek diákmunkára viszont az csak a nyaralás után történne meg.

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Ma fogom megkérdezni hogy mi a helyzet. És én is teljesen úgy vagyok mint az 5-ös kommentelő. Nem teljesen egyértelmű és persze nem is várható el hogy mindent kifizessenek helyettem, ezért ilyen stresszes nekem. Tényleg köszönöm mindenkinek!😊

jún. 25. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!