Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk nektek volt olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek volt olyan, hogy azért utasítottatok vissza egy jó csajt, mert abban az időszakban nem kellett nektek párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy fiú megtudta, hogy tetszik nekem, de neki jelenleg nem kell barátnő azt nyilatkozta és az miatt elkezdtem gondolkodni azon, hogy nem- e velem van a probléma és ezt csak empatikus kifogásként mondta.

jún. 8. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Barátommal többször is megesett ilyen.
jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
"neki jelenleg nem kell barátnő" - Ez általában azt jelenti, hogy te nem kellesz neki, mint barátnő.
jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a történetből, hogy kettő honapja ért véget egy hosszú kapcsolata
jún. 8. 09:50
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Ez a kérdés már csak azért is full ostobaság, mert attól, hogy nem kell neki párkapcsolat, még simán megdugna, ha tetszenél neki.

Csak ezek szerint mégsem vagy olyan jó csaj, mint amilyennek képzeled magad!

jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem részleteztem kedves 4-es válaszoló, hogy mennyire vagyok jó csaj és a kérdésben is pasit írtam nem állatot…
jún. 8. 13:03
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
#5 Attól, hogy valaki meg akar dugni, még nem állat... A 4-es válaszolónak igaza van, simán akarhatott volna rövidtávú kapcsolatot is. Valszeg nem tetszel neki.
jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet neki nem vagy jó csaj.
jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Volt. Egyszerűen elegem lett a lányokból, hogy egyik hazug, a másik szét csal, a harmadik szórakozik, a negyedik anyagias, az ötödik sík buta, a hatodikat befolyásolják a kedves bff-ek, a hetedik dohányzik és iszik, a nyolcadik passzív és mindent elvár, hogy én csináljak, a kilencedikkel se szóban és írásban nem lehet beszélgetni.

Köszönöm, nem kell tizedik. Nem érdekel kiféle-miféle, mit akar vagy nem akar, milyen személyiség.

Egyszerűen csak nyugalmat akarok. Legyen bármilyen jó vagy ha öntelt akkor szerinte jó csaj.

jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom kedves 8-as:((

A jó csajt ő nyilatkozta rólam mert látom sokak szerint saját gondolatom magamról

jún. 9. 08:34
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
94%
Jelenleg nem kell párkapcsolat? Maszlag. Párkapcsolat nem KELL a fiúknak, hanem KIALAKUL, amikor (akár szándékuk ellenére) leragadnak valaki mellett. Ettől azonban ismerkedni muszáj, mert a fiúk csak így tanulhatják meg a női lélek és a női gondolkodásmódnak a miénktől homlokegyenest eltérő rejtelmeit.
jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!