Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a megfelelő reakció?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő reakció? Hogyan kezelnétek finoman?

Figyelt kérdés

Barátnőm már nem első alkalommal azt mondja, hogy elmegy aludni, nagyon fáradt, majd fél órán, órán, órákon keresztül elérhető még. Nekem semmi bajom azzal, hogy nem 0-24 velem beszélget, mikor egyedül szertetne lenni, olvas, filmezik, sorozatot néz, vagy tanul, szólni is szokott, és teljes mértékben elfogadom, nekem is van magánéletem rajta kívül. De ez a sunyizás egyáltalán nem tetszik, és egyben nagyon rosszul is esik. Ha nem szeretne beszélgetni velem, mondja azt, bár az már rég rossz jel szerintem.

Hogyan kérdezzek rá nála, hogy ne számonkérés legyen, de mégis választ kapjak? Ha meg van más akivel beszélget, ne hazudja, hogy aludni megy. Illetve ha esetleg srác is az illető, inkább szakítson szerintem, ha már más iránt jobban érdeklődik.


2022. jún. 8. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűen nem lépett ki.
2022. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Próbálj beszélni vele:

"Figyelj Mari, beszélnünk kell! Elég rosszul érint, mikor látom, hogy elköszönés után is aktív vagy még. Ha nem akarsz velem beszélgetni, vagy ha más is van a dologban, akkor inkább beszéljük meg, mint hogy sunyizol."

2022. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem itt nem csak a barátnőddel van probléma hanem veled is.Nem értem miért várod el hogy minden lépését közölje.A másik meg ez az "elérhető"-e ellenőrizgetés.Ez mar alapbol a bizalmatlansag jele.Ha van okod rá vagy fennt áll a gyanu hogy megcsal akkor ertheto de a leiras alapjan nem ilyen lanynak tunik.Nem tudod mi van egy másik ember fejebe lehet aludni keszult csak aztan nem volt almos vagy barmi ezert meg telozott,egy baratno kereste vagy nem volt kedve mar veled beszelni csak nem mondja meg mert nem szeretne megbantani.

Nyengeden rakerdezhetsz hogy miert elerheto vagy hogy van e oka de ne legyen kikerdezes jellege mert az banto tud lenni.

2022. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Szükség van másféle hatásokra, impulzusokra, élményekre, beszélgetésekre. Honnan tudod, hogy nem alszik?

Egyáltalán egészségtelen, ha egy pár éjjel-nappal egymás nyakában liheg, követik egymást, nem hagynak egymásnak levegőt. Állandóan benne laknak a másik aurájában.

Az soha nem vezet jóra. Foglald el magad. Hagyj neki mozgásteret. Ráadásul még számon is kérnéd, mindenféle szélsőséget fantáziálsz. Az ilyen tapadó természetűektől előbb-utóbb meg akar szabadulni az ember.

Nincs neked hobbid, barátaid?

2022. jún. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki elérhető technikailag, abszolút nem biztos, hogy valóban az. Például leteszi a telefont, kikapcsolja a laptop-ját, viszont mindig belépve marad.

Gyanúsítgasd csak, és akkor tényleg elérhetsz a végére.

Ostobaság.

Aki nem képes tiszteletben tartani a másik szuverenitását, az mindig veszíteni fog. Akit hagysz élni, annak nem lesz oka, hogy megszabaduljon tőled. Sőt!

2022. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne rögtön amiatt aggódnod, hogy valami baj van. Legalábbis velem elő szokott fordulni, hogy elköszönök este a páromtól, de mielőtt még leraknám a telefont végig görgetem az instát, youtubeot stb. Csak úgy, mert miért ne, és végül ott ragadok még egy jó ideig. Pedig tényleg le szerettem volna feküdni. Szóval lehet a barátnődnél is valami ilyesmi áll fent.
2022. jún. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem az elérhetőség kérdése már lerágott csont az oldalon.

Párommal együtt élek, így látom mikor alszik. Most is itt szuszókál mellettem és most is világít messengeren a neve mellett a zöld pötty. Sőt, még hajnali 2kor is világított.

Az, hogy elérhetőnek jelzi nem egyenlő azzal hogy valóban elérhető. Valszeg elfelejtett kilépni vagy fut a háttérben az alkalmazás.


Viszont ezzel a toxicus bizalmatlanságoddal kezdj valamit, mert ha én lennék a párod már nem lennék. Ciki, hogy inkább hiszel a neten egy zöld pöttnyek, mint a saját párodnak.

2022. jún. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Itt VELED vannak hatalmas problémák, és jobban járna a csaj, hogyha rájönne, mekkora id.ótával van kapcsolatban.


Toxikus vagy, ráadásul képtelen vagy eléállni, hogy memgondd, mi a bajod vele, plusz hazugnak állítod be egy semmiség miatt.

2022. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
megmondd
2022. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!