Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amiatt lehet hátrányom társker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiatt lehet hátrányom társkeresésnél, hogy visszahúzódó, nem menő és rendes vagyok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A visszahúzódó (és a "nem menő") miatt lehet, amennyiben ez nálad azt jelenti, hogy teljesen aszociális vagy. Egy rendes srác (hosszútávon) sokkal sikeresebb is, mint egy olyan személy, aki abban a tudatban él, hogy egy lánnyal bunkónak kell lenni.
2021. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg nem vagyok verekedős se, de ha meg kell védeni magam, akkor nem hagyom
2021. nov. 24. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
#2 Verekedni az állatok szoktak egy nőstényért, nem az emberek...
2021. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a nem menőség az nem hátrány mivel vannak nem menő lányok is akik hozzád illenek. A visszahúzódottság sem mivel én is visszahúzódó vagyok és saját példámból ki indulva rájöttem hogy a páromnak megnyílok csak egy nagy közösségnek Nem pl. az osztályközösségemnek
2021. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Igen, ezzel a kombóval nem is kicsi...


28/F

2021. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten az ilyen srácokat kedvelem, ugyanis én jó magam is ilyen vagyok. Nem tudnék egy szuper extrovertált fiúval együtt lenni hosszútávon.
2021. nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Igen van, nem is kicsi.


Nagyátlagban rengeteg ember eleinte úgy kezdi, hogy próbálja játszani a mintapartnert, fehért lovagot, hogy már pedig nekik milyen értékrendjük van, meg piedesztára emelnék a szerelmüket stb..



Meg, hogy ők az igazi szerelmet keresi, a belsőt fogják keresni a randin, szex csak másodlagos stb ilyen random kliséket nyomatnak mellé.



Aztán pár pofon után maguktól megtanulják, hogy a nőknek nem ilyen érzékeny fiúcskák kellenek, hanem egy talpraesett, magáért kiálló és határozott férfi aki tudja a balanszt a romantika és az "odalépek" stílus között, és nem csap át langyi ömlengésbe.

2021. nov. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

Most őszintén, szerinted miért van az, hogy nagyon sok nőt bárhogyan megbánt az exe, valahogy mégse az akkor mentésükre siető fehér lovagukat választják, és miért mennek vissza sorba a macsó de bunkó paraszt exükhöz?


Mert az egyik egy gyenge kisfiú a másik egy erős férfi kisugárzását kelti, és a nőknek meg pont erre van szükségük.

2021. nov. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!