Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megsertodnetek ha a pasitok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsertodnetek ha a pasitok mindenhova a lány legjobb baratjaval menne titeket meg kihagyna a programbol es max heti 1szer talalkoznatok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem is vannak barátaim. De a találkozások száma tényleg kevés :(
2021. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha azt a baráti talit mindig előbbre helyezné ahelyett, hogy velem találkozna, akkor rosszul esne meg az már elgondolkodtatna, hogy miért nem velem akar találkozni, ha már az én pasim. Azzal nem lenne bajom, ha a barátaival találkozna, mert neki is van élete, de ez a találkozási szám hetente elég kevés, egyetértek az elsővel.
2021. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%

Igen,én is megszoktam sértődni. Pl ma is nézte,mi megy majd a moziba, először azt hittem velem akar menni majd,de mondta, hogy a haverjával megy.

Érdekes.

2021. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem ő lenne a pasim. Igen, zavarna hogy minden programra valaki mást visz, engem meg hanyagolna. Érdekes, a barátaira ráér, de rám nincs ideje..
2021. okt. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ohh tiszta kissing booth2
2021. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi evvel nem segítettem
2021. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!