Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha gyengéd érzelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha gyengéd érzelmeket táplálok a legjobb fiúbarátom iránt?

Figyelt kérdés
11 éve ismerjük egymást, nem emlékszem arra, hogy valaha hullámvölgybe került volna a kapcsolatunk, viszont többször éreztem azt, hogy többet érzek iránta, mint barátság, de szerelmes sem voltam belé. Egy idő múlva mindig elmúlt ez az érzés, viszont most, fiatal felnőttként már huzamosabb ideje azt érzem, hogy beleszerettem. Hosszan ölelem meg, a gyomrom pillangózik, ha a közelemben van. Úgy érzem, hogy adott jeleket, de közben megbeszéli velem, hogy éppen melyik lányt fűzi. Félre értettem talán a jelzéseket? Nem szeretném megkérdezni tőle, hogy ő is így van-e, mivel tudom, rosszul érintené...

2021. júl. 14. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Remélem lány vagy?
2021. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igeen, ez kimaradt, hogy lány vagyok 😅
2021. júl. 14. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Hála Istennek.
2021. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Mennyire sikeres más lányoknál? Van komoly barátnője?

Ha nincs akkor 2 opciód van:

1. Egy szó nélkül megcsókolod, bevállalva azt hogy nem úgy reagál rá ahogy te szeretnéd és akár a barátságotoknak is vége lesz

2. Fokozatosan elkezdesz eltávolodni tőle, neki állsz más srácokkal ismekedni

2021. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat ez csak rajtad mulik, hogy mennyire vagy bátor felvállalni az erzeseidet. Többféleképpen lehet kijönni a szituaciobol. Lehet jó vége, rossz vége és semleges is.

Miert irtad azt hogy nem szeretnéd megkérdezni mert rosszul érintené?

2021. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nők mindent jelnek vesznek. Próbálj meg közömbös lenni. Vagy nem is tudom. Szerited a zsánere vagy külsőleg?
2021. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ötös! Őszintén nem tudom megmagyarazni, így érzem :(
2021. júl. 15. 20:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Hatos! Nem hiszem, hogy a zsenere lennék..
2021. júl. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!