Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek a legjobb(lány)bará...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a legjobb(lány)barátommal ?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozok azon, hogy most mit is érzek iránta, mert nem tudtam eldönteni, hogy többet vagy nem. De most úgy érzem, hogy egyre többet érzek iránta. És nem szeretném elrontani a másfél éves barátságunkat. Azonban én észrevettem dolgokat mint pl.: mondja, hogy menjek fel hozzá vagy a másik hogy azt mondta, hogy barátságból lesznek a legjobb párkapcsolatok és nem tudom eldönteni, hogy ezek jelek vagy csak már ekkora "friendzone"ba vagyok !?

2021. febr. 15. 20:27
A kérdező szavazást indított:
Beszéljük meg bármi áron
Folytassuk a barátságot és keressek más lányt
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Tinikorban friendzone:D Ugorj rá vagy hagyjad
2021. febr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne
2021. febr. 15. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felhozod neki, megmutatod a kérdést stb

Te ismered, nem én. Amúgy meg minek barátkozni egy olyannal akit szeretsz? Önkínzás

2021. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
Próbáld meg féltékennyé teni egy másik lánnyal. Hidd el nekem is ismerős a helyzet mivel volt egy lány barátom aki nekem nagyon bejött fiszont nem tudtam hogy most én neki tetszem e egyáltalan vagy most mivan ezért elmeséltem neki hogy van egy barátnőm és hogy alakulgat valami megkérdeztem hogy zavarja e azt mondta igen elkezdtem faggatni egy idő után már látszik hogy féltékeny vagy örül hogy van baránő
2021. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 terminator9000 ***** válasza:
100%

Nekem ezek eléggé egyértelmű jelek,

Ne hideg vízzel kezd hanem hívd el randira, ha akarsz tőle valamit meg ő is ne kajálni vidd, nyűgözd le te magaddal, csinálj valami romi dolgot randin (pl megfogod arcát és megcsókolod) és valamelyikőtök mindig beszéljen,kérdezz tőle mindent

Hajrá tigris!

2021. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A baráti zónából lépj egyet előre.

Épp az előbb írtam egy kérdezőnek, hogy a baráti zónából alakulnak ki a legjobb kapcsolatok, hiszen már jól ismerik mindketten a másikat és nem ugornak fejest egy kapcsolatba.

2021. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!