Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen helyzetben mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

A távolság miatt csak hetente egyszer tudtunk a barátnőmmel találkozni iskolaidőben. Nyár elején tudtunk kicsivel többször de most mindenhova mennek a családjával nyaralni és kb 1,5-2 hetente látjuk csak egymást.

Volt egyszer az hogy iskola időben egy hét kimaradt mert mentek rokonokhoz és 2 hétig nem láttuk egymást.

Akkor belőlem valami eltűnt vagy legyengült iránta. Most is ugyanez fog történni és nagyon valószínű hogy emiatt lehet teljesen elveszítem az érdeklődésemet iránta, mert alig látom. Nagyon nem szeretném hogy ez megtörténjen.

Ilyen helyzetben mi lenne a legjobb cselekedet?


2021. júl. 17. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek megy a távkapcsolat. Ha úgy érzed ez kevés neked, akkor beszéld meg a pároddal, ne húzzátok feleslegesen egymás idejét.
2021. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel semmi bajom nem lenne,elég lenne ennyi is belőle,persze úgy ahogy az 1-es is mondja valakinek ez nem megy.
2021. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélted vele? Mert az lenne a legjobb, megmondod neki hogy te több időt szeretnél vele tölteni
2021. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

a barátnőm is tudja hogy még várni szeretnénk vele és a szülei is tudják ezt.

2021. júl. 17. 19:02
 5/7 A kérdező kommentje:

fakk félreírtam azt amit akartam bocsánat XD

nem ehhez akartam a 4. et XDDDDD

2021. júl. 17. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb döntés az lenne, ha megbeszélnétek. Elég nagy esély van rá, hogy szétmentek, de összességében talán még mindig jobban jártok, mintha még hónapokig sírnátok egymás után.
2021. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyen pár napokig tartó nélkülözés sem a világvége!!!

Gondolj bele, amikor több évvel (évtizedekkel) ezelőtt a fiú elment katonának és évente 2-3x mehetett szabadságra. És sokan kibírták!!!

Ismered a slágert Szécsi Páltól? "A távolság olyan, mi8nt a szél: a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja."

2021. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!