Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom, hogy mi van velem! ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi van velem! Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni, hogy mi van velem?

Vágyok rá, hogy valaki szeressen.

De nem tudom hogy szeretnék e párkapcsolatot. nem szeretnék mert nem tudom hogy megbiznék e benne. De szeretnék Mert annyira jó lenne hogy engem is valaki olelgetne meg olyan aranyos lenne velem. De nem bírok rá nézni olyan párokra akik együtt vannak. Mert egyszerűen olyan ehh..😖 Számomra... Valakinek valami ötlete hogy mit kéne csinálnom. Vagy csak torődjek bele?

Ui.: volt régen kapcsolatom nagyon csúnyán átvert talán annak is közé van ahoz,hogy senkiben nem bízok meg. De szeretnék de nem tudok!


Köszi előre is az ÉRTELMES válaszokat.


2021. okt. 8. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Nagyon nincs is olyan ember akivel most kapcsolatot szeretnél nem? Ha véletlen találsz egyet akivel amúgy jó lenne mert kedveled és ő is téged, akkor megváltozik a hozzáállásod és már örülsz neki. Ha nincs barátnőm akkor undoritó, hogy minden utcában egymás ölében vannak a padokon. De valójában azért undoritó csak mert nem te vagy ott. Nem részletezem jobban, de teljesen érthető a hozzáállásod mondom. ^^

Csupán találd meg azt akit a párodnak tudnál tekinteni. És ne életed párját keresd mert valószínű, hogy csak átmeneti lesz. 25 éves kor alatt nehéz megtalálni az igazit. Viszont mindegyik kapcsolattal fejlődsz és tanulsz.

2021. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én megértem és át érzem a helyzeted de nem tudom hogy mit kéne tenned


Ha szeretnél erről beszélni akkor nyugodtan írhatsz


16f

2021. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak élj, beszélgess fiúkkal, érezd jól magad. Idővel úgy is érkezik majd egy olyan személy az életedbe, akit szeretni fogsz.:(
2021. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*:)
2021. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

En 38ffi vagyok

Egy csalodas miatt 5eve nem ismerkedem.

Mar hianyzik minden.

2021. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!