Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes? Szeretem őt

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Szeretem őt

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve vagyok együtt. Dee, nekem előtte is forró vérem volt és most is nagyon bugyogna. Hiányzik, hogy pasikat szédítsek, hogy stresszeljek egy kicsit az első randiknál. Ismerkedjek valakivel aztán csalódva menjek haza, vagy büszkén sétálva, hogy ezt is az ujjam közé csavartam.

Miért hiányzik? R!banc vagyok? Alkalmi partnereim soha sem voltak. De most mintha erre is vágynék. Amúgy is barátom mellett úgy érzem magam, mint egy kis bezárt madárka.

De szakítani nem szeretnék, hiszen szeretem, és azt mondta, ha szakítanék véletlenül akkor öngyilkos lesz. Azt meg nem szeretném.

Mi tévő legyek? Szeretnék egy kicsit élni?!

17l


2021. szept. 24. 05:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%
Aha perszee, dehogy vagy te szép. Aki szép az nem a neten hirdeti magát, hanem akkor minden héten mással fekszik össze aki ilyen, és nem a gyakorin unatkozik. Amúgy meg nyugodtan legyél öngyilkos, mert neked semmi hasznod nincs, kötelet adjak? Szívesen.
2021. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%
Én is fiúként írok, tudod mire kellenél? Jól megraknálak aztán fizetnék neked egy 100-ast, aztán köszönés nélkül lépnék is. Ennyit érsz nekem. 100 ft-ért elvállalsz egy menetet? Mert olcsó vagy, szóval ennyivel kell beérned, ennél többet nem érsz. (Egy normális lánynak fizetnék 30 000-et is, a normál prostik annyiért dolgoznak, de te egy 100-ast érsz max akárhogy is számolok.)
2021. szept. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Szar lehet, ha prostikon kell agyalnod...
2021. szept. 25. 22:51
 24/33 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as!

Te is beláttad, hogy csak segítséggel lennél ellenem elég jó. Egyben azt is, hogy megkellene engem ahoz tépned, hogy a pasid eszénél legyen. Látom elég szegényes a helyzet, hogy egyből erőszakhoz kell folyamodnod.


Remélem mindenki érti bennem az iróniát, a kérdés kamu szagát.

Továbbá nagyon szeretem ezeknek az embereknek felcseszni az agyát. Köszönöm a szórazkoztatást további szép estét!

18f

2021. szept. 25. 23:03
 25/33 anonim ***** válasza:
52%
Jelentve.
2021. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Örülünk, hogy megvolt a boldogság forrásod a mai napra. Jobban alszol majd ezután ugye? Nagyon reméljük, hogy megérte és kiszórakoztad magad. Idióta...
2021. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Megérte!

Köszönöm, hogy jelentetted. Így legalább kevesebb dolgom lesz vele. Xd

2021. szept. 25. 23:16
 28/33 A kérdező kommentje:

Az alvást amúgy nem. Nem hiszem, hogy fogok aludni. Anyukám lassan 3 hete nagyon rosszul van, ma este kórházba került.

Szóval, nyugi annyira nem tudja a kedvem semmi feldobni.

2021. szept. 25. 23:17
 29/33 anonim válasza:
52%
Kit érdekel,hogy anyád a kórházban van 3hete? Senkit!
2021. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Előtte tanulj meg szöveget értelmezni, aztán beszólhatsz!

Köszi!

2021. szept. 25. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!