Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes? Szeretem őt

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Szeretem őt

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve vagyok együtt. Dee, nekem előtte is forró vérem volt és most is nagyon bugyogna. Hiányzik, hogy pasikat szédítsek, hogy stresszeljek egy kicsit az első randiknál. Ismerkedjek valakivel aztán csalódva menjek haza, vagy büszkén sétálva, hogy ezt is az ujjam közé csavartam.

Miért hiányzik? R!banc vagyok? Alkalmi partnereim soha sem voltak. De most mintha erre is vágynék. Amúgy is barátom mellett úgy érzem magam, mint egy kis bezárt madárka.

De szakítani nem szeretnék, hiszen szeretem, és azt mondta, ha szakítanék véletlenül akkor öngyilkos lesz. Azt meg nem szeretném.

Mi tévő legyek? Szeretnék egy kicsit élni?!

17l


2021. szept. 24. 05:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
55%
Nyuszicsibe még a stílusod is tipikus primitív ostoba tinilányé akinek nagyobb az öntudata mint az esze. Ez volt a legnagyobb oltás amit ki tudtál izzadni? 😂 Komolyan sajnálom a pasidat, bár akinek egy ilyen szutyok kell annak sok igénye nem lehet.
2021. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, neked vagy nekem van primitív stílusa. Eddig ez a 2. válaszod a kérdés alatt és már 3 választ is írtál. Remélem tényleg ennyire nyomorult életed van, hogy ezen a kérdésen tudod magad csak kiélni. 🤷🏻‍♀️

Nem értem miért váltam neked evvel unszimpatikussá, hiszen nem tettem ellened semmit, vagy pont ez a baj?

Képzeld, a kérdésem kiírása egy pillanatnyi érzés volt, azóta alakul az életem szép lassan. Egyre jobb és jobb lesz, igyekszem helyes útra terelni. Neked is minden jót kívánok!

2021. szept. 25. 21:34
 13/33 anonim ***** válasza:
70%

12, helyes útra? Úgy, hogy le akarod nyúlni a pasimat? XD Csalódnod kell, mert ő is hűséges típus, akárcsak én. :)

Amúgy egy képet privátban küldjél már magadról, hogy mire fel ilyen nagy az arcod? XD

2021. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:

"Hiányzik, hogy pasikat szédítsek, hogy stresszeljek egy kicsit az első randiknál. Ismerkedjek valakivel aztán csalódva menjek haza, vagy büszkén sétálva, hogy ezt is az ujjam közé csavartam."


Ismerek ilyen nyomorékot,csak ő már 25év körül van. Biztos jó barátnők lennétek vele!


A 2-es hozzászólónak igaza van amúgy...

2021. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
52%
Ekkora nyomorék kis senkit. :D Nem tudom mire ilyen nagy az arcod, ahogy előttem már mondták másra nem kellenél csak ürítésre, szóval egyedül fogsz megöregedni, meg hamar kiégsz és 20 éves korodra egy kis repedtsarkú senki leszel akire nem néz rá senki. Üdv, egy 18 éves srác, aki inkább választana bárki mást helyetted, engem ugyan nem tudnál megvenni kis pitsa. A barátnőmhöz is hűséges vagyok, a hozzád hasonlókat meg leköpöm szívem szerint az utcàn. :D Menj a sarokra, egy olcsó kis ribi vagy.
2021. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Asszem öngyilkos leszek🥺
2021. szept. 25. 22:13
 17/33 A kérdező kommentje:
Ha evvel azt hiszitek megsértettetek akkor rossz hírem van. Erősítetek, imádok ilyen lenni, messziről leszarom azokat az embereket akiknek nem tetszem. Van rám vevő ember. Egyébként kedves kommentelőim, szép vagyok. Mernék képet is küldeni, modellkedésre is lettem felkérve, de a suli mellett nekem nem fért bele.
2021. szept. 25. 22:15
 18/33 anonim válasza:
Ez legyen az életedben a legnagyobb öröm! :D
2021. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Vannak nagyobbak is!
2021. szept. 25. 22:19
 20/33 anonim ***** válasza:
Amúgyis azt próbáld meg, hogy elszeded a pasimat. Eléggé megtépnélek akkor ribi, és szerintem itt sokan segítenének benne nekem, szóval véged lenne. Xd
2021. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!