Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes? Szeretem őt

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Szeretem őt

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 2 éve vagyok együtt. Dee, nekem előtte is forró vérem volt és most is nagyon bugyogna. Hiányzik, hogy pasikat szédítsek, hogy stresszeljek egy kicsit az első randiknál. Ismerkedjek valakivel aztán csalódva menjek haza, vagy büszkén sétálva, hogy ezt is az ujjam közé csavartam.

Miért hiányzik? R!banc vagyok? Alkalmi partnereim soha sem voltak. De most mintha erre is vágynék. Amúgy is barátom mellett úgy érzem magam, mint egy kis bezárt madárka.

De szakítani nem szeretnék, hiszen szeretem, és azt mondta, ha szakítanék véletlenül akkor öngyilkos lesz. Azt meg nem szeretném.

Mi tévő legyek? Szeretnék egy kicsit élni?!

17l


2021. szept. 24. 05:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
A bántalmazó kapcsolatból mihamarabb lépj ki
2021. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Sima átlagos tinirib@.nc vagy akinek viszket a p@nája. A barátod nem lesz öngyilkos, sőt később örülni fog hogy megszabadult tőled.

Te meg kiélheted magad szépen. Lépj csak le gyorsan. A srácnak meg had legyen normális barátnője.

2021. szept. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%

Nos. Nyilván vannak olyan fapin@k - a kommentek is ezt mutatják - akik soha életükben nem éreztek még késztetést arra, hogy flörtöljenek. Ja deee, csak túl bénák vagy túl rondák hozzá. Ne áltassuk magunkat, az ember ilyen. DE bizonyos kor után eljut oda (jó esetben), hogy tudja, mi ér többet: egy boldog kapcsolat vagy egy-két tinglitangli flörtöcske, egyéjszakás szösszenet.

Na most neked 17 évesen még nincs itt az ideje ennek a nagy megállapodásnak. Előbb éld ki magad, mert máskülönben hiányérzeted lesz, és sokkal gázabb lesz, ha az igazit bukod be, mert nem tudsz ellenállni a kísértésnek.

A gyerek miatt meg ne aggódj, nem lesz öngyilkos.

2021. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
35%

Én megértem amit mondasz, voltam hasonló cipőben. Mondd el a barátodnak, hogy mit érzel. Mondd, hogy szereted, de másra vágysz. Figyelj, kinek-mi. Szerintem csináld, amit szeretnél, persze próbálj figyelni arra, hogy minél kevesebb fiú szivét törd össze. Öngyilkos nem lesz a barátod, ez csak érzelmi zsarolás. Szerintem csináld, amit jónak látsz. Egyszer élünk :D

Később nehogy megbánd, ha benne maradsz egy olyan kapcsolatban, ami már ellaposodott.

2021. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
2. igaz
2021. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
87%
Az embereknek fel kéne már lassan fogni, hogy attól hogy van párod még tudsz élni. Nem az az élet, higy mimdenkire rámászol, meg reggeltől estig randizol. Szerintem szakíts, mert ha annyira szeretnéd a barátodat nem vágynál senki másra. Meg amúgy sem normális egy olyan kapcsolat ahol azzal zsarol higy megöli magát. Szerintem is kicsit ribis ez az "ki kell élnem magam" dolog, de hát a te dolgod, csinálj amit akarsz, de nem tudom hogy mennyire lennél büszke magadra miután felszedtél egy rakásvalkalmi dugópajtit és a fél disco végigment rajtad.
2021. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Srácok hagyjátok, a kisasszony privàtba le leszbizett, csak mert én hűséges vagyok a barátomhoz és nem vàgyok rá, hogy ribizli legyek, meg másokkal feküdjek össze. Szóval nála ez a normális érzés, és amelyik lány nem érez így minden fiú iránt úgy, hogy barátja van az neki leszbikus, mert szerinte nem vágyik fiúkra. Szóval neki a hűség az gáznak számít, és a ribizliség a normális nála. Ilyen hülyével meg ne foglalkozzatok, úgyse tudjátok észhez téríteni. Xd De szomorú, hogy a mai világba egyeseknél a hűség ennyire nem ér semmit, hogy azt lenèzik, mert szerintük az nem normális.
2021. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%
#7-es mondom hogy átlagos tiniqurva. Az ilyen tök általános, ezek tényleg másra nem jók csak seqqből szájba... És a végén a hajába törölni....
2021. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Jajj ne mondj ilyet, mert ő nem tartja magát qurvának, és kikéri magának, hogy bárki ezt mondja rá. XD Ő a normális. Mi vagyunk a hülyèk meg irigyek, hogy nem úgy gondolkozunk ahogy ő. De én is ezt írtam neki egyébként, hogy csak arra jó, normális, komoly kapcsolatra nem kell majd senkinek az ilyen, remélhetőleg felcsinálják vagy összeszed minden nyavaját, aztán akkor majd örülhet, hogy minden srác megvolt neki. :)
2021. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Akkor fogok a legjobban amikor a tiéd is meg lesz! Aztán majd a nyavalyámat rárakom a pasidra, te meg kapod el tőle! 😂😘
2021. szept. 25. 21:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!