Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tegnap nagyon megbàntott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nagyon megbàntott a baràtom. Gusztustalanul beszélt rólam és a csalàdomról.Bàr tényleg megnehezìtik a szüleim az életem ês a kapcsokatunkat és nagyon nehéz velük attól még a csalàdomról van szó.Miért nem érti meg hogy nincs joga ìgy beszélni?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt és nem egyszer mondtam neki hogy nem beszélhet ìgy róluk. Még senki nm alàzott úgy meg tegnap mint ő.

Múltkpr azt mondtam neki higy ha mégegyszer a szàjàra veszi őket szünetelünk.. erre tegnap mégis megtette..

Tegnap végül hirtelen felindulásból szakitottunk.Szerdàn talàlkozunk higy beszéljünk de nem tudom mit akarok most...



2021. jan. 18. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Kedves 9 es

Nm kell felnyitni a szemem.Annyit turok el ami ahhoz kell hogy ne rakjon ki otthonrol

Tudom jol milyenek a szüleim, semmi ujat nem tud mondani

De attol meg a csaladomrol van szo...

2021. jan. 19. 19:33
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleségem elmond valami negatív véleményt az anyámról, és teljesen igaza van, akkor nem haragszom meg rá. Neked is így kéne hozzáállnod
2021. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A pasidnak meg kellene értenie, hogy azzal amit csinál rajtad nem segít, ha ez nem megy neki akkor eléggé értetlen.
2021. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szívem szerint csak bemásolnám a 9-es választ.

A páromnak is volt konfliktusa a szüleivel, elkezdte őket szidni, aztán mikor azt mondtam igaza van, elkezdett mentegetőzni, hogy jaj nem is olyan rosszak.

A barátod jót akar és nem benne van a hiba, pláne hogy ilyen miatt szakítasz vele. Engem is nagyon bosszantana, ha a párom otthon elnyomnák és megaláznák, aztán ő csak tűri és nem fogad el segítséget, mert majd még velem szakít, mert megmondom az igazságot.

2021. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy jot akar

Nem szakítottunk, talalkoztunk és megbeszéltük

Elfogadom a segítségét, és a segítséget , nem hiàba jàrok pszichológushoz, tudom hogy baj van. De jelenleg nem tudom nem "tűrni" ugyanis még le sem érettségiztem, és egyedül nem tudnàm eltartani magam

Az összes lehetőséget szàmba vettem màr de még nem tudok itthonról elköltözni és így sajnos sok mindent el kell viselnem.Ígyis többször ellenkezem mint "kéne" és ennek meg is van a következménye

2021. jan. 22. 01:20
 16/18 anonim ***** válasza:

A barátodnak igaza van, és nyilván olyan típus hogy kimondja, mit gondol, plusz képzeld már magad a helyébe.

A lányt/fiút, akit szeretsz, folyamat bántalmazzák otthon, hát szerintem mindenkinek plafonon lenne a vérnyomása a helyében.


Unokahúgomat egyszer bántották a suliban, hát azt hittem, agyonütöm a srácot. Pedig ő "csak" az unokatestvérem.

2021. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jó ez igaz

Nagyon hamar felhúzza magàt, biztos csak félt engem🥺

2021. jan. 23. 21:37
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha régóta megy ez a szüleiddel, akkor nem hamar húzza fel magát. Valószínűleg tehetetlen, mert beleragadtatok a helyzetbe.

Sokan tanácsolják, a költözést, mert ó én már 16 éves korom óta egyedül élek és önnfenntartó vagyok, mellette meg lediplomáztam fizetősön, amit szintén a diákmunkámmal kerestem... De ez a valóságban nem így megy.

2021. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!