Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tegnap nagyon megbàntott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nagyon megbàntott a baràtom. Gusztustalanul beszélt rólam és a csalàdomról.Bàr tényleg megnehezìtik a szüleim az életem ês a kapcsokatunkat és nagyon nehéz velük attól még a csalàdomról van szó.Miért nem érti meg hogy nincs joga ìgy beszélni?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt és nem egyszer mondtam neki hogy nem beszélhet ìgy róluk. Még senki nm alàzott úgy meg tegnap mint ő.

Múltkpr azt mondtam neki higy ha mégegyszer a szàjàra veszi őket szünetelünk.. erre tegnap mégis megtette..

Tegnap végül hirtelen felindulásból szakitottunk.Szerdàn talàlkozunk higy beszéljünk de nem tudom mit akarok most...



2021. jan. 18. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Minek panaszolod el neki a szüleid? De Tény hogy egy bunkó.
2021. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit több infót kérünk. Miért nehezítik a szüleid az életed? Miért nem kedvelik a srácok? Csak nem "svéd cserediák"?
2021. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Megmondom őszintén, hogy teljesen megértelek. A család talán az emberek nagy részében mind kényes téma és eléggé érzékeny pont. Ha mérges vagyok a szüleimre, természetesen én is szoktam hirtelen felindulásból ezt-azt mondani rájuk, de csak csendben magamban. Viszont én sem szeretem, ha valaki a szájára veszi a szüleimet, azért az teljesen más, ha mondjuk a párom mondana csúnya dolgokat róluk. Én a helyedben nem bírnám elviselni. Nem "szünetelgetnék" itt, meg találkozgatnék, hogy beszéljük meg, már búcsút intettem volna neki. Nem mondom meg, hogy mit csinálj, nem vagyok senkid, hogy bele avatkozzak, de szerintem te azért ennél jobbat is érdemelsz. Sőt... Senkinek sincs ahhoz joga, hogy a másik családját a szájára vegye. Én a helyedben keresnék egy olyan fiút, aki tiszteli a párja családját, és amúgy is az embereket. Azért ha mégis találkozol vele, vagy itt, vagy privátban kérlek meséld el, hogy mire jutottatok.
2021. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azért mert 1,5 éve jàrunk és ő àll a legközelebb hozzàm.Miért ne osztanàm meg vele? Mert ha egyszer is visszaszólsz az Apàmnak sokszorosan zsarol vissza, mindig azzal amiről tudja higy a legjobban fàjna.De van hogy indok sem kell hozzà.semmi zsebpénzt nem ad, a külön angolomat is a nyàron megkeresett pénzemből fizetem ahogy minden màst is. Ruhàkat, prpgramokat, bérletet..Soha nem költ ràm, még kajàt sem vesz eleget.Miatta mentem Egerbe gimibe ( pedig Pesti vagyok) mert nem egyszerűen nem normàlis..a pszichologusom szerint egy hatalommàniàs, irànyìtàsmàniàs és van egy kis személyiség zavara.

Volt hogy leràngatott a 3 méteres galériàrol ugy hogy utàna egy hónapig fàjt jàrni olyan lila volt a combom..nagyot estem. Karàcsony előtt elkezdett folytogatni..

18 évesen nincs kulcsom, sosem voltam bulizni, és nem érhetek haza 9 nél később...nem hagy élni

Hirtelen ennyi jut eszembe

2021. jan. 18. 21:50
 5/18 A kérdező kommentje:

De mégis a csalàdomróp van szó...

Ezért ez nagyon rosszul esik

( Anyum pedig mindig Apàmat védte , még akkor is amikor nekem esett.És sose törődtek velem.Annyit se kérdeztek egy hét tàvollét utàn hogy miujsàg, Egerben sem hîvtak fel soha)

2021. jan. 18. 21:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval azt is megértem hogy miért haragszik a szüleimre.Énis haragszom.De nincs joga ìgy beszélni róluk akkor sem
2021. jan. 18. 21:54
 7/18 $$$$$ ***** válasza:
53%
Hagyd ott. Egy bunkó a srác. Szerintem semmit se kellene megbeszélned vele. Lehet később még agresszív is lesz. Normalis srac nem szidja se a barátnőjét se a barátnője családját.
2021. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg ilyen az apád, akkor igaza van. Ez a hagyd ott duma meg unalmas, itt kb mindenki csak ennyit tud tanácsolni a gyk-n.
2021. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos a fiú kiakadása, én is ezt tenném. Neked a szüleid, te vagy az, aki ezt megéli.

A barátod viszont csak hall a helyzetekről, ő egy külső szemlélő.


Nem tudom pontosan, miket mondott a fiú, de ha valaki, akit én szeretek olyan dolgokat szenved el, mint te, azt én nem hagynám, megprobálnám észhez téríteni az illetőt.


Lehet hogy fáj, és nincs joga ehhez, de lehet hogy csak jót akar, felnyitni a szemed, hogy jobb életed lehessen.


Mert magadtól nem fogsz semmit tenni, hanem eltűrsz majd mindent az apádtól,csak azért mert ő a szülőd?

Lehet hogy a barátodnak is fáj ezt látni, hallani, és ezért nem hagyja annyiban a dolgot...

2021. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szóval, lehet tudja, nincs joga így beszélni róluk, de megteszi, mert jót akar.



Habár, mit beszélt rólad és a családodról, ami ennyire rossz volt?

2021. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!