Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek össze jöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze jöjjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nem régóta ismerek. Nekem eddig még nem volt barátom. (Jó, volt egy fiú aki össze akart velem jönni de tiszta szexmániás volt úgyhogy hagytam.)

Mind a ketten 16 évesek vagyunk. És nagyon úgy néz ki, hogy össze akar velem jönni, de egyszer azt érzem, hogy szeretem egyszer pedig nem vagyok biztos benne. Szerintetek megérné így? Teljesen össze vagyok zavarodva.



2021. jan. 6. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Addig ne jöjjetek össze amíg biztos nem vagy abban hogy szereted. Hidd el tapasztalat. Én összejöttem egy olyan sráccal akivel nem voltam biztos hogy szeretem-e. Amikor rájöttem hogy nem, szakítottam de teljesen összetörtem szegényt. Nem éri meg így hidd el
2021. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az első írja. Sőt. Ő még a szerencsésebb eset, mert van olyan aki nem mer szakítani...
2021. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van az biztos. Csak annyit még a problémám, hogy eddig még ennyire nem kellettem senkinek... (nem egóból mondom, de nem vagyok csúnya. Inkàbb átlagosnak érzem magam)
2021. jan. 6. 20:09
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Gyorsan öregszel kicsi lány 😉
2021. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Figyelj velem ugyanez volt a helyzet és végül összejöttem vele. Ez volt 3 éve, a srácnak azóta is hiányzom. Nem éri meg, ha nem tudod biztosra hogy szereted! Lesz majd egy olyan srác akinek még ennél is jobban kellesz majd és ráadásul még te is szerelmes leszel bele. Ne siess el semmit :)
2021. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy belé? Akkor igen.
2021. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4es xD az a vicces hogy igaza van xD
2021. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5ös basszus...sajnálom


csak most is olyanokat ír, annyira aranyos de...nemtudom

2021. jan. 6. 20:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy aranyos :) Természetesen nem akarlak megállítani semmiben csakis rád tartozik ez, de gondold át. Esetleg várj mondjuk 1 hónapot még, és ha addig erősödnek az érzéseid iránta akkor már biztosan tudod hogy nem lesz gond :)
2021. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem én vagyok az a fiú...:)
2021. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!