Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy változzak meg? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változzak meg? Nem akarok önző picsa lenni...

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 2 éve együtt vagyunk. Voltak bajok az elején meg néha most is. Ami miatt nagyon féltékeny és kibírhatatlan lettem vele. A barátaim a gimi miatt lemorzsolódtak, talán 1-2 beszélgető partnerem maradt.

Tökéletlennek, szánalmasnak érzem magam és az életem. Az apámmal folytonos a veszekedés, anyukám egyre többet cseszeget,alig mehetek valahova, a telefonozás korlátozva van, nincs hobbim és barátaim sincsenek.

A barátomnak ezzel ellentétbe nagyon jó fej tesói vannak, sok helyre elengedik a szülei, vannak barátai, van hobbija. Tehát neki normális élete van.

Talán suli kezdés után pár hónappal, észre vettem magamon hogy irigy vagyok az életére. Nem tudok vele örülni. Irritál ahogy megemlíti hogy milyen jót röhögött gépezés közben a haverjaival. Mindig csak azon stresszelek hogy biztos jól szórakozik én meg csak létezek. A barátkozással rengeteget próbálkoztam, de nem megy. Nem tudok kialakítani tartós barátságot mert elfogynak a témák/nincs meg a közös hang.

Örülni szeretnék a barátommal együtt...

(Nem akarok a nyakán lógni egyfolytában.)

Amit még hozzá tennék hogy ő egy kis részben tehet arról hogy nincsenek barátaim.

Változtatni szeretnék,de nem tudom hogy kezdjek hozzá...

16/L



2020. aug. 22. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem baj ha egy nagyon minimálisan irígy vagy, néha én is az szoktam lenni a barátaimra, mikor a családi nyaralásaikról (itt nem a nyaralásról van szó, hanem ez eltöltött közös időről) beszélnek vagy családi összejövetelekről nekem meg éppenséggel nincs normális családom. Ezt megosztom sokszor velük is, megszokták mindíg érteni.

16/L

2020. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már jó úton haladsz, ha felismerted a hibádat, és felülemelkedtél az egódon! A sportolás tényleg segít. Próbálj meg a barátoddal, szüleiddel közös hobbit kialakítani, úgy könnyebb, és legalább a kapcsolatot is ápolni fogod velük.
2020. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Próbálj ki új hobbit és ismerkedj
2020. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!