Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom képtelen megváltozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom képtelen megváltozni,de nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint egy éve ismerjük egymást és most vagyunk 10 hónaposak. Az első pár hónapban nagyon jó volt minden, azonban kb fél éve kijött belőle az "agresszív" énje. Egyszer meg is ütött, igaz, nem fájt és utána bocsánatot kért de mindig ott van a szívemben . Nagyon hülye dolgokon tudja felhúzni magát, és akkor rendszeresen káromkodik és olyanokat mond, hogy krva vagyok meg ilyenek. Többször kertem, hogy hagyja abba, nekem ez nagyon fáj, meg is ígéri mindig de nem változik semmi. Legutóbb úgy osszevesztunk, hogy tőlünk hazament és egy hétig nem láttuk egymást, aztán visszajött bocsánatot kérni ajándékokkal, sírva, erre itt vagyunk 4 nappal utána és ugyanaz történik. Nagyon fáj, amiket mond nekem, de mégis szeretem mert van egy csodás oldala is. Nem tudom, mit tegyek,tanacstalan vagyok. Nem bírnám elengedni, de ez a helyzet így tarthatatlan.
2020. jún. 25. 12:47
1 2
 11/17 L.. István ***** válasza:
100%
Azt tudom mondani, mint az eddigiek: tipli!
2020. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebben neked kell döntened, úgysem hallgatt sokra, akik -helyesen!- azt javasolják, hogy szabadulj meg tőle mihamarabb!

Ha maradsz, akkor tudta nélkül rendszeresen tegyél félre pénzt, hogy ha eldurvul párod, legyen miből eltemetni téged!

2020. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem olvasta vissza elküldés előtt, ezért a

"hallgatt sokra" helyett "hallgatsz azokra" szavakat olvassátok!

Mea culpa!

2020. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
Szeressed, de akkor azt is hogy minden nap szarrá fog verni és ne hisztizz miatta:)
2020. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%

Mit szeretsz rajta? Azt, hogy üt?

Te mazochista vagy!

2020. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem ilyenkor szokták elküldeni az embert dühkezelésre? Ha hajlandó megpróbálni változtatni, szerintem adhatsz neki egy kis időt. De ha nem, én is azt mondom, hogy sajnos az a legjobb megoldás, ha nem maradsz vele:/
2020. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy eddig kb mindenki írta, menekülj, de jó messzire! Ugyan idegenek vagyunk, nem ismerünk titeket, de ennyire egybehangzó véleményeket se láttam sok helyen. Az ilyen csávó nem való senki mellé. Az hogy megüt, az nem normális. Apám volt ilyen, anya 4 évig bírt vele (nem változott semmit apám), minden nap lelkileg, néha testileg is bántalmazta anyámat és ne tudd meg mennyi idő kellett ahhoz, hogy egyáltalán embernek érezze magát
2020. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!