Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm barátnője ki akarja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm barátnője ki akarja sajátítani a barátnőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
18F/L/L Szóval van olyan, hogy átmegy de megmondja neki, hogy csak x-ig marad nem alszik ott mert másnap reggel velem talizna és ilyenkor folyton elkezdi neki, hogy "vele senki nem foglalkozik meg mindenki leszarja" aztán így ráveszi, hogy ott maradjon mert barátnőm nem akar neki rosszat és ezért azt amit ő szeretne inkább félreteszi a barátnője miatt (pont ma írta "azt mondja xy, hogy mivel most a vírus miatt alig tudott barátnőivel lenni aludjon itt mert különben megharakszik" és nem akarja a barátnőm azt, hogy haragudjanak rá. "meg elvileg szeret vele is lenni" de ebben azért kicsit kételkedek és olyan mintha a csaj folyton befolyásolná. Mit tudok tenni mert sokszor rosszul esik, hogy ilyen dolgok miatt tolja el a talit vagy mondja le...

2020. máj. 8. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez meglepő, nekem is van egy legjobb barátnőm akivel régebben sűlve főve együtt voltunk de mióta barátja van sajnos nem találkozunk már, max havi 2x vagy annyiszor se. Nem gondoltam hogy ilyen oldala is van az éremnek. Egyik se túl kellemes.

21l

2020. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es mit csinaljak ha felhozom a temat nem jovok ki jol..
2020. máj. 8. 20:00
 3/7 Thispain ***** válasza:
100%
Miért nem?
2020. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszélj a barátnőddel őszintén erről, támaszd alá érvekkel.

Különben lehet ő is inkább veled lenne, de a barátnője megharagudna rá ezért inkább ott marad.

2020. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Marha nagy barátnők lehetnek, hogy ha zsarolással veszi rá arra, hogy maradjon nála. De a legszebb az az, hogy a barátnőd bele is megy. Tudom ez fiataloknál máshogy megy és lányoknál meg aztán duplán (nem rossz ból mondom). De akkor is ideje lenne talán egy kicsit felnőni. Nekem legalább is a barátság ott kezdődik, hogy kérés nélkül törödünk a másikkal. Értékeljük, ami időt ránk fordít a másik és ha baj van akkor lehet számítani egymásra. De most az, hogy a barátnődnek a barátnője azon mérgelődik mert vele senki sem törődik, az elég gáz, mivel mindenkinek elsősorban saját magával kéne ahogy neki is..
2020. máj. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak annyit tennék, hogy ha a barátnőd azt mondja neked, hogy most inkább vele lessz és nem veled, akkor vedd úgy és esetleg reagálj úgy erre, hogy teljesen rendben van, hiszen fontosabb neki ő és az, hogy vele minden áron meg maradjon ez a barátság. Ezzel talán eljuttatod a saját barátnődet oda, hogy el fog kezdeni gondolkozni azon, hogy neki mi is a fontosabb, ugyan is itt se te se az ő barátnője nem tud tenni semmit ami erkölcsi lenne. A saját barátnődnek kell magába megszabnia azt, hogy kivel mennyit és mikor lessz. És ahogy mondtad te ebből szarul jönnél ki minden képpen. Hát ne hozd fel neki konkrétan ilyen szemszogből. Csak reagálj rá úgy, hogy fontosabb neki a barátnője mint a kapcsolata. És talán majd rájön. Talán..
2020. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szimplán közöld vele hogy megérted hogy egy barátság fontosabb számára, hátha veszi a lapot.

Nálam ugyan ez volt a helyzet. Mondtam neki hogy rendben, legyen. Ezután szimplán ugyan így álltam hozzá én is, és ott maradtam a haverokkal ha jobban éreztem magam, akár le volt beszélve a tali, akár nem. Persze egyből jött hogy tuti megcsalom meg ilyenek. Visszakerdeztem hogy nekem miért kellene máshogy hozzá állnom mint ő hozzám. Értette a célzást.

2020. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!