Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmet elkéne hagynom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet elkéne hagynom?

Figyelt kérdés

A batátnőm szokott viszonylag ritkán. Füvezni, Haskázni, Ekizni, Kristályozni.

És nem tudom ti elevr ehhrz is mit szólnátok. De elfogadtam ezeket a dolgait, hogy havi 1-2 alkalommal betép. 1-2 havonta pedig ekizik, kristályozik. Az lsd-t is kipróbálta, ahogy én is. Viszont ő még nyomni akarja.


Elfogadom ezeket a szenvedélyeit, amíg ésszel csinálja! Mert, hogy én is csináltam. De én kristály függő voltam. Egyszer el ki is írtam ide egy kérdést, hogy a lányok mit szólnak egy olyan fiúhoz aki kristályozik :D. Ott le is osztottak kicsit! És sajnos ilyen barátnőt találtam.


Viszont a probléma az, hogy mindig ingyen be adni akar az eki vagy kristályából. Csak, hogy nyomjam én is. Már kicsit erőlteti is, a cannabist meg pláne. Mert szerinte az jó. És nem okoz függőséget. Igen is okozhat függőséget és nem feltétlenül jó. Meg ha egyszer nekem nem éri meg vagy nem akarom csinálni! Akkor ne erőltessék már.


Már próbáltam vele meg beszélni de még mindig néha próbálná erőltettni.

És az a problémám, hogy ő hiába csinálja ezeket. Nagyon szeretem, és ilyen szép, inteligens, aranyos lányt. Szerintem nem találok még 1x az életben! Régen és most is bajom van azzal, hogy kevés vagyok! Ezért is csináltam régen azt mint most ő! De nem hagyhatom, hogy domináljon.



2020. ápr. 18. 20:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

18/F

16/L

2020. ápr. 18. 20:47
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, beszélj vele, hogy mit érzel, mi itt nem mondhatjuk meg, hogy szakíts, vagy se, ez a te döntésed, de ha szereted, mindenképpen megérdemli, hogy tudd, mit érzel, mondd el, hogy te ezt nem tartod helyesnek, hogy ilyeneket csinál és félted, kérdezd meg, hogy miért nem szeretné abba hagyni?
2020. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Ezek szerint nem intelligens, ha ezt csinálja, már bocsi :/

Itt nem a dominanciáról kellene beszélni, hanem arról, hogy 16 évesen ez baromira súlyos dolog. Egyébként is, de így pláne.

Egyébként ezekból a szerekből (füvet kivéve), a többinél a havi rendszeresség is baromi káros. Ha nem akarja abbahagyni, az azt jelenti, hogy függő. És az, hogy téged is károsítani akar, az már komoly.

Őszintén? Össze se jönnék egy ilyen emberrel.

2020. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Vissza fogsz esni. Azok mondogatják hogy a fűre nem lehet rászokni akik már függők. Mindenre rá lehet szokni. Bocs, hogy ezt mondom de nekem nem kéne ilyen drogos barátnő. Az hogy néha füvezik az elfogadhatóbb de hogy ennyi mindent tol annak nem lesz jó vége. Ha azt akarod hogy túladagolásban haljatok meg kézenfogva valami drogos tanyán akkor maradj vele nyugodtan, amúgy meg azonnal hagyd ott a csajt.
2020. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Annyira nem lehet intelligens, ha nem érti meg azt amit mondanak neki.

(Nekem itt azzal senki ne jöjjön, azzal hogy aki csinálja lehet jó, ezt nem is firtatom de ha nem érti meg amit mondanak neki, csak elengedi a füle mellett és nem gondolkodik, az az én szememben nem intelligens)

Egyébként emlékszem, de ha jól emlékszem te holtodiglan vedted, az ilyeneket.

18L

2020. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valójában szeretnéd meg segíteni akarnál neki, akkor segítesz neki olyan helyre kerülni, ahol leszoktatják erről.
2020. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
majd megírod, hogy hogy döntöttél? mert egy kicsit hasonló helyzetben vagyok
2020. ápr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2 év kristály és ruladonképpen egy agyhalott zombi a barátnőd. Ez nem szenvedély, hanem függőség, ráadásul kemény drogokra. Hagyd ott ahol van, mert ha havi 1-2szer kristályozik meg ilyenek, ha nem kap segítséget heti 1-2 lesz, utánna napi, aztán jön a heroin, ha meg arra nem marad pénz akkor a flakka és krokodil
2020. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

18 és 16 évesen ámítsátok még magatokat és szeretkezzetek, járjatok a rózsaszín ködben, amíg meg nem csalja egyik a másikat és lesz "komolyabb ok" szakítani. XD


De ha nem vele képzeled el a jóval későbbi jövődet, a családod, csak addig húzd vele, amíg meg nem unod.


Én pl rá nem bíznám ilyenre a gyerekeme.


Szakítanék most rögtön, hacsak nem vagyok terézanya a tényleg utolsó utáni pillanatig, mert megpróbáltam "meggyógyítani".

2020. ápr. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16 évesen ekizni már az erős...

18/l

2020. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!