Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezem vissza a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem vissza a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

Volt egy lány az életembe

Szegénynek nem tudtam a multját és azt sem hogy elégé megtört lelkü lány ha szabad igy kifejezzem !

Szóval nem tudtam de az elejében ugye nagyon oda figyeltem rá. Állandóan óvtam mindentől.viszont idővel a problémáim miatt elhanyagoltam őt és a legnagyobb baj az az hogy nagyon nagyot kelett csalódnia bennem ! A végén szinte ugy éltünk mint két lakótárs.

Most 3hónapja külön vagyunk szinte csak ritkábban a emailozunk egymással!

Sajnos a nagy helyzet hogy irásban is rosszul viselkedtem és szinte ott is csak ell taszitottam magamtól.

Idővel rá kelett jöjek hogy nagyon de nagyon hiányzik nekem és nem tudom őt elengedni.

Sajnos magánéleti és múltbeli dolgok miatt nem tudom felvenni a versenyt saját magamal és nem tudok rá elég idòt sem szánni. Nem tudok elég figyelmet adni neki,nem megy egyszerűen a kapcsolat !

Viszont nem akkarom elengedni őt mert hihetetlenül fontos nrkem !

Hogyan éreztessem vele hogy mit érzek ?

Hogyan tudnám elérni hogy megváltoztam és igenis nő ként kezelni ?

Tudom hogy kicsit furán hangzik de valaki leirná hogy hogy kell több figyelmet adni egy nőnek ? Min múlik egy hósszú kapcsolat ?


2019. ápr. 15. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és közölte velem hogy már nem szeret engem de külömbséget tud tenni köztem és mások közt mert én tettem őt boldoggá mindig is ! Szóval hogyan csináljam lépésröl lépésre ?
2019. ápr. 15. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd le neki azt, amit ide leírtál. Csak azért figyelj a helyesírásra, és jól fogalmazd meg amit mondani szeretnél. Mondhatnám úgy is, hogy szánd rá az időt, és beszélj vele normálisan, nyíltan.
2019. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rászánod az időd, figyelmed, kedveskedsz neki és ha írsz neki, akkor leginkább helyesírási hiba nélkül tedd
2019. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!