Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zavarni fogja a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarni fogja a barátnőmet hogy panelban lakok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel másfél hete vagyunk együtt, minden nagyon jó egyelőre, csak egy dolog miatt van bennem félelem, még pedig amiatt hogy én jelenleg panelban lakok, ők pedig egy hatalmas kertes házban, medencével, stb. Nem élünk egyébként egyáltalán rosszul, egyszerűen anyukámnak erre a lakásra volt csak pénze mikor apámmal elváltak. A lánynak még ezt nem mondtam eddig, vajon lehet probléma abból hogy én panelban lakom? (Mármint például ha anyum nincs itthon és felhívnám magunkhoz vajon zavarná őt?)

17/F


2019. jan. 2. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret tuti biztos nem!
2019. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyelőre hogy szeret e. Az biztos hogy valamit érez és vonzódik hozzám, de azt még eddig nem mondta ki, hogy szeret.
2019. jan. 2. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy másfél hét után már ezen rágódsz. :D Ne aggódj, nem az a lényeg, hogy valaki hol lakik. :)
2019. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk, hogy zavarni fogja, akkor elköltözöl egy nagy házba?

Na ugye. Akkor meg nem mindegy??

Istenem :D

2019. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjetek akkor hozzá ha nagy háza van. Hol itt a probléma?
2019. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!