Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmet elkéne hagynom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet elkéne hagynom?

Figyelt kérdés

A batátnőm szokott viszonylag ritkán. Füvezni, Haskázni, Ekizni, Kristályozni.

És nem tudom ti elevr ehhrz is mit szólnátok. De elfogadtam ezeket a dolgait, hogy havi 1-2 alkalommal betép. 1-2 havonta pedig ekizik, kristályozik. Az lsd-t is kipróbálta, ahogy én is. Viszont ő még nyomni akarja.


Elfogadom ezeket a szenvedélyeit, amíg ésszel csinálja! Mert, hogy én is csináltam. De én kristály függő voltam. Egyszer el ki is írtam ide egy kérdést, hogy a lányok mit szólnak egy olyan fiúhoz aki kristályozik :D. Ott le is osztottak kicsit! És sajnos ilyen barátnőt találtam.


Viszont a probléma az, hogy mindig ingyen be adni akar az eki vagy kristályából. Csak, hogy nyomjam én is. Már kicsit erőlteti is, a cannabist meg pláne. Mert szerinte az jó. És nem okoz függőséget. Igen is okozhat függőséget és nem feltétlenül jó. Meg ha egyszer nekem nem éri meg vagy nem akarom csinálni! Akkor ne erőltessék már.


Már próbáltam vele meg beszélni de még mindig néha próbálná erőltettni.

És az a problémám, hogy ő hiába csinálja ezeket. Nagyon szeretem, és ilyen szép, inteligens, aranyos lányt. Szerintem nem találok még 1x az életben! Régen és most is bajom van azzal, hogy kevés vagyok! Ezért is csináltam régen azt mint most ő! De nem hagyhatom, hogy domináljon.



2020. ápr. 18. 20:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hagyd el! Ha bàrki rajta kapja hogy csinàlja vagy bàrmi tèged is ugyan ùgy kèrdőre fognak vonni. Ès az ilyen èlet lassan de àtragad majd rádis.
2020. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Gyerekek vagytok, mind a ketten. A barátnőd 16 évesen meg már pláne. Egy fiú és egy lány. Ahogy írták korábban, éljetek egymásnak, éljétek ki egymást és a vágyaitokat, és később meglássátok, hogy tudtok e egymással illetve egymás mellett élni hosszabb távon. Bár, nagyon kevesen vannak akik tini koruk óta együtt vannak a mai napig, akár első szerelem egy életen át, de nem lehetetlen, vannak azért.


Én is füveztem párszor, én rám is "rám erőltette" volna egy lány kollégám a speedet illetve az ekit. (Mondjuk az én esetemben 20-21 éves voltam. Most már 22 is elmúltam.)


Vagy inkább mondanám úgy, hogy jeleket adott arra, és kínálgatott volna vele, mikor úgy hozta a szitu, a helyzet. Aztán én rá jöttem, hogy ez nem én vagyok, nincsen erre szükségem az életben. Sok boldogság eddig engemet sem ér, de nem fogok ez miatt az alkoholba és a drogokba kikötni. Azért attól nagyobb az önbecsülésem, és az akaraterőm. Vannak elveim, céljaim, csak kicsit erősebben kellene küzdeni érte, de ezen vagyok én is.


Ez csak egy kisebb "story time" lenne.


Ha már te valóban nem csinálod ezeket a dolgokat, nem nyúlsz droghoz, akkor maradjon is így! A barátnőd kedvéért sem. Jó tudom milyen. Szerelem, nem akarom hogy elhagyjon, de ez gyerekes viselkedés, gyerekek között, ami persze érthető. Hidd el nekem, senki és semmi nem ér annyit, hogy tönkre tedd az egészségedet és az életedet. 16-18 évesen én is úgy voltam vele, hogy: "chh, nekem ne mondja meg senki, én majd tudom". Igen, csak mondjuk azóta eltelt picit több mint 4 év, és mivel egymagam vagyok, nincsen párom, így van temérdek időm gondolkodni, az életen, az életről, a fontosabb dolgokról és arról, hogy én mit szeretnék.


Szó mi szó, maradjunk tömörek!


Ha a barátnőd drogozik, és tényleg ennyire erőlteti, én elhagynám egy idő után a helyedben. Saját magad érdeke. Értem én hogy szerelem, meg most érzed úgy hogy van valaki melletted, hogy veled van. De ne hagyd hogy ez a későbbi évek, vagy akár az életed rovására menjen. Lányt találsz majd másikat.

2020. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
16 drog az nice.. egyes gyerekek mennyire elvannak kapatva gecc én nekem csajom nem volt semmi buli is 3 volt eddig és jaha műspl drog pali fas kivan amúgy ezzel az élettel
2020. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!