Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudnám kizárni magamból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kizárni magamból ezeket az érzéseket? Normális egyátalán?

Figyelt kérdés
21 eves srac vagyok. 1 eve szakitottam a baratnommel akivel 3 evig voltunk egyutt. Rengeteg emlekem van rola nyilvan mert az elso meghatarozo kaocsolatom volt. Azonban fel eve mar massal vagyok. Nagyon szeretem de sokszor feltorbek bennem regi emlekek az exemmel kapcsolatban. Helyszinek, kozos programok, egyutt nezett filmek. Ilyenkor egy nagyin eros hianyerzet fog el... Holott van valakim. Nem tudom ezt hova tenni. Pedig a szakitasunk sem volt bekes. Gyakorlatilag minden dolgot amit tolem kapott visszakuldte egy dobozban... Ezekutan nekem megis nyomot hagyktt sok minden. Par napja pojt egy olyan film kent a tvben amit vele lattam(az volt az utolso kozos filmunk is egyebkent) ami egyebkent a hogyan legyunk szinglik cimet viseli (kicsit se gaz:D) de a film vegefele elkapott a hianya meg igy is.... Az higy egyutt neztuk, naga a hangulat,a szobaja... Nagyon nehez szavakba onteni... Nem tudom hogy ő hianyzik e vagy inkabb csak az erzes hogy epp vele vagyok,vagy a hely ahol lakott(ami egy nagyon szep falucska volt)... Nem tudom mitevo legyek mert kozben nem akarom elvesziteni a mostani baratnom...
2020. febr. 11. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Néha mindenkiben feljönnek az emlékek, bár kicsit furcsa, hogy benned ilyen erősek, barátnő mellett. Tisztítsd ki a fejed és ha a mostanival akarsz maradni, akkor inkább arra pazarold az energiádat, ha meg nem vagy szerelmes, mert a régihez kötnek az emlékek még, akkor szegény lány issza meg a levét.
2020. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!