Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogyan értessem meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan értessem meg magammal és felejtsem el az érzéseket?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, ott, ahol suli mellett dolgozok.

Nagyon szép, nagyon kedves, nagyon jól elvagyunk egymással, de én többet szeretnék. Tudom, hogy nem lehet. Majdnem az anyám lehetne, ráadásul gyerekei is vannak, habár párja most nincs.

Lehetetlen, hogy bármi is legyen köztünk, hiszen elmondható-ha csonka is-családja van és sokkal idősebb, én meg csak egy egyetemista vagyok. Ráadásul anyám is megölne, ha tudná, hogy vele kavarok.

Mégis úgy érzem érzelmileg kötődök és szexuálisan is izgat.

Hogyan értessem meg magammal, hogy ez lehetetlen? Hogyan mulasszam el az érzéseket és tudjak csak simán jó kollegaként, barátként gondolni rá?


2019. júl. 6. 15:26
 1/1 anonim válasza:
Ezt sajnos nem lehet befolyásolni.Majd ha találkozol azzal akivel kell,aki tatszik akkor majd túl leszel rajta.Nyugi ez nem baj...
2019. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!