Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. Leírnék egy storyt, ami lehet hogy viszonylag hosszúra fog sikerülni, de akkor bele is vágnék.

Április 5.-én délután Pestre utaztunk vonattal, miután beért a vonat és leszálltunk, tovább mentünk az adott helyre busszal. Nagyon sokan voltak, eleinte le sem tudtam ülni. Mikor kicsit kiürült a busz, hárébb mentem és megláttam egy fiút. Először csak ránéztem, mint minden más emberre, nem foglalkoztam vele. Ott volt az anyja, apja és 2 tesója ha jól láttam. A nagyobbik testvérével szerintem ikrek voltak, iszonyúan hasonlítottak főleg h a csajnak is rövid haja volt. Ott szórakoztak a buszon hülyéskedtek stb.. Idegesítőek voltak.. Utána odajöttek az ülés mögé, ahol én ültem. Rátámaszkodtak mind 2-en és beszélgettek tovább. Ekkor már a fiú hangja kezdett megfogni.. :D Miután megállt a busz egy megállóba, a csaj leszállt. Nem úgy nézett ki mint aki életébe először jár Pesten..Elég jártasnak tűntek a városban. Mondta a csaj hogy: " de hát ő vidéki, nem tudja merre kell mennie". Miután ez megtörtént, a srác leült a kishúga mellé, a velem átlósan szemben fekvő ülésre. Akkor ránéztem,egyszerűen belebolondultam.. Azt a tekintetet nem tudom kiverni a fejemből. Néztem őt, (sajnos ldhet elég feltűnően :D) ő is jópárszor a szemembe nézett. Aztán le kellett szállnunk. Úgy voltam vele h ahh.. Pesten vagyunk több millióan vannak itt, az esélye kb 0% h újra látom. Ez amúgy egy pénteki napon volt, aztán megérkeztünk unokatesómékhoz. Egész este a fiú járt az eszembe. Másnap megint sokszor agyaltam rajta, de szép lassan kezdtem elengedni, tényleg reménytelennek hittem h újra látom :D. Aztán eljött a vasárnap, a hazautazás napja. Kimentünk a pályaudvarra, megyünk venni a jegyeket, erre szembe jön velem ő... ugyan az a srác.. Akinél életembe nem láttam helyesebbet. Szintén vele volt a családja. Még vártunk fél órát, hogy beérjen a vonatunk. Ez idő alatt olyan szinten a fiún járt az eszem, hogy még azt sem hallottam ha szólt nekem valaki..🤷🏻‍♀️ Kimentünk ida a sínekhez,ott álltak és várták ők is a vonatot. Akkor is szemezgettünk, de akkor már az egész család engem bámult xd Főleg a srác és az anyja. Utána megérkezett az ő vonatuk.. Iszonyú érzés volt amikor elmentek a vonattal.. sosem felejtem el. A vonat Lajosmizsére ment, ennyit tudok csak. :( Az azt követő héten minden nap, még a suliban is sírtam miatta. Nagyon rossz volt. Mostmár nem olyan vészes mint akkor. De minden nap gondolok rá, rengeteg mindenről ő jut eszembe. Este rá gondolok mielőtt elaludnék. Nagyon hiányzik a mosolya, a tekintete, hiába hogy nem is ismerem.. De van benne valami,ami igazán megfogott. Nem tudom elfelejteni.. Segítsetek, hogyan nyomjam el magamban ezt a dolgot? :(


2019. máj. 23. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak az ido fog segiteni..

Meg ha lefoglalod magad massal.baratok,filmezes stb

2019. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem 2 év kellett hozzá, de az is hozzásegített, hogy láttam, hogy a volt barátnőmből milyen csaj lett.....

18/f

2019. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tereld el a figyelmedet róla...
2019. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És csak a feledés az egyetlen opció?

Szerintem lehetnél egy picit pozitívabb! :) Ha valamit nagyon akarsz, érd el! Akarod? ;)

Mennyi idős vagy? Mert ha elég idős, akkor akár leutazhatnál Lajosmizsére, vagy kutakodj a facebookon, hátha ott megtalálod.

Remélem sikerrel jársz!

2019. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. Köszi! Amúgy 14 éves vagyok. Novemberben 15 leszek. Már eszembe jutott hogy leutaznék. Nem lenne nagy akadály. De fogalmam sincs hogy ha leutazok, hogyan tovább..
2019. máj. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!