Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok ilyen srácot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen srácot, aki viszonozhatja az érzéseket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy olyan srácot magam mellé aki normális (ez alatt például azt értem, hogy: intelligens, érett, stb...)

Külsőleg pedig időnként elegánsan öltözködjön.


Mivel nem járok egyetemre és a fiúk nem szoktak leszólítani, így személyesen nincs sikerem.

Társkeresőn is próbálkoztam, de eddig nem találkoztam ilyen sráccal.

A könyezetemben sincs sajnos ilyen srác.

Mindenképp korombelit szeretnék magam mellé.


Kérlek csak segítő választ írjatok!

17/L


2019. máj. 2. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A korodbeli egészen pontosan mit jelent? A külső vagy a belső a fontosabb szempont?
2019. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Inkább a belső fontosabb.
2019. máj. 2. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudod, ez olyan dolog hogy nem lehet erőltetni. Amikor eleged van akkor csak engedd el az egész társkeresést, az ideálod úgyis megfogod találni aki hozzád illik lehet neten,lehet élőben, de a szerelmet nem lehet erőltetni. Mivel ha a másiknak nem jössz be így az csak egy oldalú, annak meg nincs értelme. :)

"Időnként elegánsan öltözködjön" - Ez attól függ hogy hova mész vele. Ha csak a kisboltba ugrotok le nem fog felöltözni neked öltönybe. :D

A lényeg, hogy ne erőltesd, úgyis egymásra fogtok találni vagy neten, vagy élőben azt neked nem kell tudni.

Merre felé laksz egyébként? :) és te intelligensnek,érettnek tartod magad? 21/F

2019. máj. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azt nem is várom el, hogy úgy öltözzön, ahogy én mondom.

Rá hagyom, de biztosan vannak olyan srácok, akik időnként elegánsan öltözködnek.

Budapesti vagyok és 17 éves.

Érett, intelligensnek tartom magam.

2019. máj. 2. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én csak kíváncsiságból kérdezem, de mi számít neked elegánsnak? Rám többször mondták már, hogy elegánsan öltözködök, holott csak hasonló ( [link] kockás ingekben járok sokszor, színeket / mintákat váltogatva. Én úgy érzem, hogy ezt egy farmerrel felvéve egyáltalán nem elegáns, inkább hétköznapi, utcai ruha. :D De kíváncsi lennék, hogy te mit mondasz.
2019. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
És vajon szép is vagy?
2019. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
akkor ez ennyi volt, sehogy
2019. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem mondom magam szépnek, viszont én nem tudom megmondani, hogy kinek tetszhetek é skinek nem.
2019. máj. 2. 15:01
 9/11 anonim ***** válasza:

neten szerintem nem olyan jó ismerkedni. Társkeresőn nem fogsz sokra jutni, kicsi rá az esély de azért meg van. Élőbe sokkal jobb, és merészebb dolog én azt gondolom.

Ha ők nem jönnek oda, akkor neked kell lépned.

Vagy menj el bulikba, szórakozóhelyekre, moziba, szinházba, múzeumba,parkokba és ott ismerkedj.

Pl. az egyik ismerősöm mozi előtti kávézóba ismerte meg a lányt akivel már 3 éve együtt van. Szóval nem hülyeség. Bárhol, bármikor ott lehet a neked kellő fiatalember csak nem tudsz róla:)

2019. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
139 az IQ-m viszont egyáltalán nem öltözködöm elegánsan! 17F
2019. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!