Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok ilyen srácot,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok ilyen srácot, aki viszonozhatja az érzéseket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy olyan srácot magam mellé aki normális (ez alatt például azt értem, hogy: intelligens, érett, stb...)

Külsőleg pedig időnként elegánsan öltözködjön.


Mivel nem járok egyetemre és a fiúk nem szoktak leszólítani, így személyesen nincs sikerem.

Társkeresőn is próbálkoztam, de eddig nem találkoztam ilyen sráccal.

A könyezetemben sincs sajnos ilyen srác.

Mindenképp korombelit szeretnék magam mellé.


Kérlek csak segítő választ írjatok!

17/L


2019. máj. 2. 10:05
1 2
 11/11 Peter_mota válasza:
Kedves kérdésíró! Te vonzóbb és csinosabb vagy mint hinnéd! Tudod , ... a fiúk többsége azért nem szólítja meg a lányt mert azt hiszik nincs egy ilyen jó lanynál esélyem , :)
2019. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!