Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ezekután hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekután hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki Sopronban lakik. Én az ország másik feléb, Debrecenbe. 2019. Novemberében simerkedtünk meg egymással. Elsőnek BGFF-em volt, és napi szinten, szinte minden percben beszéltünk. Nagyon sokat videóhivásozunk, és kimutattuk egymásnak azt, hogy szerelmesek vagyunk. Ezt el is mondtuk egymásnak őszintén, videóhivásban. Az anyukájával, és az apukájával is jól kijövök, rendesek. 2020.01.18.-án találkoztunk Budapesten a Keleti pályaudvaron elsőnek. Egész napot együtt töltöttük. Elvittem moziba, sétálgattunk. Leültünk, beszélgettünk. megfogta a kezem, és megcsókoltuk egymást. Ugyebár 1 hete együttvagyunk már. Tegnap is találkoztunk, szintén budapesten. De Hazafele jövet, a vonaton elkezdtem azon gondolkozni, hogy nagyon messzire lakik, ritkán találkozgatunk. Megbeszéltük, hogy minden hétvégén, és majd én megyek hozzájuk is meg stb. Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba? Nagyon Szeretem a lányt, és ő is engem. De a távolságtól tartok :/ 16/F. Kérlek segitsetek, hogy hogyan lehetne megoldani ezt :/

2020. jan. 26. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni. Amúgy hogy jössz ki jól a szüleivel, ha még nem is találkoztál velük. Integetnek a kamerába?
2020. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lehetne mondjuk az, hogy egyik héten te mész, másikon meg ő, és akkor ottalszotok egymásnál. Egyik barátnőm is így van a távkapcsolatban, és jól müködik nekik. Legalább nem az van, hogy folyton egymás nyakán lógtok és hamar elmúlik a szerelem:) aztán ha betöltöttétek a 18at akkor esetleg el is tudtok valahogy közelebb költözni egymáshoz, vagy esetleg összeköltöztök
2020. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első. Nem, nem integetnek. Első találkozónál eljött az anyukája az állomásig, és beszéltem vele.


Kedves második. Igen, beszéltük hogy majd egyszer lehet felköltözünk. Megbeszéltük, hogy február 22.-én mennék el hozzájuk, a születésnapjára. ott is aludnék 2-3 napot :)

2020. jan. 26. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt javaslom jogsit mindenképp tegyél debrceneben tele vannak az autóssulik vagy lehúznak koroknai alegjobb amugy, de sok tanulójuk vana többi nagyon lhuzos) de ekll ido meg megtanulsz vezetni az M3-budapest és az M1 nagyon gázos ez 4-5 óra út kb ha jól számoltamautoval kb a te tempódban 120-130 al a kulso savban...Bocsi, hoyg eltértema kérdésedtől csak arra céloztam, hogy még autóval sem elnne igazán egyszerű az életed, Debrecenben is vannak szép lányok sőt közel vanank favak stb ink. innen fogjál a környékről. Igényleni fogjátok egymás tarsosagat stb de 16 éves vagy ja 16? Nég nem is jogsizhatsz bocsi :D hoppa szóval te még kicsi gyerek vagy azert Bp eleg veszelyes a keleti meg stb :D Nagyon zöldfülű vagy még az élethez! am itt za erettsegi szamkmunkasviszga a nyakadon nem elsz idod ennyit utazgatni :P Sopronból meg mindenki ausztriaba megy ;) jol gondold meg. Sopronban a kultúra is msabb az emebrek segitenek egymásnak, szeretik egymást nem udom mit eszik egy magadfajtán egy okos intelligens soproni lány ;)
2020. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Attol hogy debreceni vagyok, nem lehetek normális? Honnan veszed azt, hogy én pl bunkó fajta vagyo, és ő a Soproni pedig intelligens? nem is ismersz engem :/
2020. jan. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!