Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2 hete vagyunk együtt a sráccal de ez utóbbi napokban nagyon megváltozott a viselkedése. Nagyon gyerekesen viselkedik mikor mondok neki valamit hogy nem szeretem ő azért is azt csinálja. Bármit mondok neki viccből komolyan veszi és megsértődik. Nem tudom mit csináljak adjak neki időt hogy hátha megváltozik vagy inkább hagyjam. Vagy hogy adjam a tudtára finoman hogy változtatnia kellene ezen? De ha most szakítanék vele olyan érzésem lenne hogy csak kihasználtam főleg úgy hogy az utóbbi időben nagyon sok rossz dolog történt vele.

2019. nov. 23. 14:36
 1/2 anonim válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy egy férfi az elején mindent úgy csinál, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Ha az elején nem tud elvarázsolni, akkor nincs értelme az egésznek. A másik, hogy olyan dolgokat csinál veled, amit te nem akarsz! Tehát nem foglalkozik az érzéseiddel és nem érdeklik a határok. 28/F
2019. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszéld meg vele. Ha szeret téged komolyan veszi, ha megmondod neki, hogy neked ez így nem felel meg és változtatnia kéne. Ha ezek után is gyerekes/nem érdekli akkor kár ezt erőltetni főleg, hogy csak két hete tart.
2020. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!