Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mettől megcsalás a megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mettől megcsalás a megcsalás?

Figyelt kérdés
Épp hogy összeért a szánk, szóvak fél csók volt. Ez megcsalás, ha én nem akaratam, de hagytam hogy fogdosson?

2018. nov. 6. 23:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is megcsalás ha fogdossák a barátnőmet intimebb helyeken és hagyja.
2018. nov. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez már megcsalásnak számít nálam, főleg hogyha hagyod valakinek hogy fogdosson ...
2018. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Bármi, ami miatt titkolóznak, az megcsalás. Titkos sms, üzenet, találka, egyéb hazudozás, videózás, kamerázás is az. Ha meg már fizikailag is hozzáér, mi a kérdés? Én pl nyílt kártyákkal játszom, nem kavarok mással, bármikor bele lehet nézni a telefonomba, de csak egyszer verjenek át, azonnal szakítok. Nincs könyörgés. Ha valakinek van baja velem, miközben kapcsolatban vagyunk, akkor mondja meg, nem harapok, és ne másokkal kezdjen ki és ezzel jelezzen. Ez sajnos tipikus női fogás.
2018. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A szex, a csók, a puszi,a fogdosás, ha már rosszra gondolsz mással már az is.

Legalábbis nekem

2018. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm anyja azt mondta csak akkor megcsalás ha éreztél valamit.
2018. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#7 Es jól mondja. Nekem volt egyszer egy barátnőm akit úgy szerettem amilyen. Pár hónapra egy buliba nélküle mentem és megismertem valakit akivel azon az estén keményen összeszűrtem a levet. Nem volt egy fikarcnyi bűntudatom sem. És úgy mentem el tőle reggel, hogy "Na ez egy élmény volt". Akkori barátnőmnek nem mondtam el. Viszont rövidesen el is váltunk.


A megcsalás szerintem a mindenki részéről a szivében dől el. Ha nem bánod és nem is fáj, akkor valószínűleg nem is szereted azt akit "megcsalsz".

2018. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A megcsalás akkor megcsalás, ha valakivel lefekszel. Tehát hogyha valakit állva szétkefélsz vagy szétkefélnek, az nem az.

Ez egy kicsit fura kérdés. Már az is megcsalás hogyha elgondolkozik az illető azon, hogy hogyan tudná megcsókolni vagy leszopni. A kérdésedre a válasz az IGEN!!!

2018. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!